GittiGidiyor Atölye

Menü

Sıradışı ve birbirinden etkileyici tasarımlar Atölye'de!


Giyim, ayakkabı, aksesuar, dekorasyon ve daha bir çok kategoride tasarımcılarının elinden çıkma benzersiz ürünler Atölye'de sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzla fark yaratmak, benzersiz aksesuarlarla tüm dikkatleri üzerinize çekmek veya el emeği ürünlerinizi, sıradışı tasarımlarınızı satmak istiyorsanız GittiGidiyor'un yeni alışveriş platformu Atölye tam size göre.Atölye'ye Gittigidiyor ana sayfadan ulaşabilir, birbirinden ilginç ve kullanışlı tasarım ürünleri Sıfır Risk güvencesiyle, ister 3, 6, 9 ay taksit seçenekleriyle kredi kartıyla, ister banka kartı veya BKM Express ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz.

Atölye'de satış yapabilir miyim?


Atölye, GittiGidiyor ve Zet.com iş birliğiyle kendi tasarım ürünlerini satmak isteyen zanaatkarlar için oluşturulmuş bir alışveriş platformudur. GittiGidiyor Atölye alanında yer almak için zet.com/atolye adresindeki başvuru formunu doldurmalısınız. Başvurunuzu takiben Zet.com ekibi sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuz kabul edilirse Zet.com ekibi mağaza açmanız için yapmanız gereklen işelmleri sizinle yürütecektir. Siz de Atölye'de yer alarak tasarımlarınızı Türkiye'nin her yerinden milyonlarca GittiGidiyor kullanıcısıyla buluşturabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için tıklayınBu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X