Kargo ve teslimat işlemleri

Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Kargo bana ulaşmadı, kargoyla ilgili sorun yaşıyorum.

  Satıcı ürünü size kargoladığında Sıfır Risk gereği ürüne onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz vardır. 3 iş günü içinde ürün size ulaşmazsa İade Merkezi sayfanızdan onay sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz.

  3 iş günü sonunda onay süresini uzatmak için;
  1- Bana Özel/Durum sayfasında, ürün satırında yer alan "Sorun Bildir" butonuna tıklayın.
  2- Açılan ekranda "Sorun Bildir" butonuna tıklayın.
  3- Karşınıza çıkan seçeneklerden size en uygun olanını seçerek onay süresini 3 gün daha uzatabilir ve ürünün size gelmesini bekleyebilirsiniz.

 • Satın aldığım ürün ne zaman gönderilecek?

  Ürünlerin kargolanma süresi, ürün sayfalarındaki "Kargo Bilgileri" bölümünde belirtilir. Satıcı, ürün sayfasında belirtilen süre içerisindeürünü kargolayacaktır. Mobilya ve beyaz eşya ürünlerinde bu süre en fazla 7 iş günüdür.

  Satıcı, ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü kagolanmazsa, GittiGidiyor tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar. Son 24 saat süre içinde de satıcı ürünü kargolamazsa Bana Özel sayfanızda "Satışı İptal Et" linki çıkar. Bu link ile işlemi iptal ettiğinizde ürün bedeli kartınıza iade edilir.

 • Satışı nasıl iptal edebilirim?

  Kargolanmayan ürünleri satıcılar iptal edebilmektedir. Satıcıya mesaj göndererek iptal talebinizi iletiniz. Satıcı, mesajınızı aldığında işlemi iptal edecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Ürün bedeli iade edilince size bilgi mesajı gönderilecektir.

 • Satıcı ürünü kargolamayacağını söyledi, ne yapmalıyım?

  Satıcıdan işlemi iptal etmesini isteyiniz. Satıcı, Bana Özel sayfasından işlemi iptal ederek ürün bedelinin kartınıza iade edilmesini sağlayacaktır. İşlem iptal edildikten sonra size tek taraflı puan ve yorum hakkı verilecektir.

 • Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

  Satıcıyla mesaj göndererek, ürünün gönderilmesini istediğiniz adresi iletebilirsiniz. Ürün kargolanmışsa, satıcıdan kargoyu yeni adresinize yönlendirmesini isteyiniz.

  Bana Özel/Durum sayfanızda, satıcının kullanıcı adına tıklayarak satıcıya mesaj gönderebilirsiniz

 • Birden fazla ürünün aynı kargo ile gönderilmesi mümkün mü?

  Satın aldığınız ürünler GittiGidiyor tarafından değil, sitede satıcı olarak satış yapan kullanıcılar tarafından kargolanmaktadır.

  Farklı satıcılardan alacağınız ürünler tek bir kargoyla gönderilememektedir. Ancak aynı satıcıdan alacağınız birden fazla ürün için, satıcıyla irtibata geçebilir ve tek bir kargoyla gönderim yapılmasını isteyebilirsiniz.

 • Üye olmadan ürün aldım, siparişimi nasıl takip edebilirim?

  Ürün alırken kullandığınız e-posta adresine "Ödemeniz alındı" başlıklı, alışveriş detaylarını içeren bir bilgi mesajı gönderilmiştir. Bu mesajda yer alan "Üyelik Kaydımı Tamamla" butonu ile GittiGidiyor'a üye olunuz. Böylece, satın aldığınız ürüne yeni oluşturacağınız üyelikten ulaşabilir ve siparişinizi takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Bize Yazın

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.