Kargo ve teslimat işlemleri

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Satın aldığım ürün ne zaman gönderilecek?

  Ürünlerin kargolanma süresi, ürün sayfalarındaki "Kargo Bilgileri" bölümünde belirtilir. Satıcı, ürün sayfasında belirtilen süre içerisindeürünü kargolayacaktır. Mobilya ve beyaz eşya ürünlerinde bu süre en fazla 7 iş günüdür.

  Satıcı, ürün sayfasında yazan süre içerisinde ürünü kagolanmazsa, GittiGidiyor tarafından satıcıya hatırlatma mesajı gönderilir ve son 24 saatlik süreç başlar. Son 24 saat süre içinde de satıcı ürünü kargolamazsa Bana Özel sayfanızda "Satışı İptal Et" linki çıkar. Bu link ile satışı iptal ettiğinizde ürün bedeli kartınıza iade edilir.

 • Kargo bana ulaşmadı, kargoyla ilgili sorun yaşıyorum.

  Satıcı ürünü size kargoladığında Sıfır Risk gereği ürüne onay vermeniz için 3 iş günü + 24 saat süreniz vardır. 3 iş günü içinde ürün size ulaşmazsa Bana Özel/Durum sayfanızdaki "Sorun Bildir" butonu üzerinden onay sürenizi 72 saat daha uzatabilirsiniz.

 • Ürünün takibini nereden/nasıl yaparım?

  Eğer GittiGidiyor'a üyeyseniz, satın aldığınız ürünün takibini Bana Özel/Durum sayfanızda "Satın aldıklarım" sekmesinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

  GittiGidiyor'a üye değilseniz, ürün alırken kullandığınız e-posta adresine alışveriş detaylarınızın yer aldığı, "Ödemeniz alındı" başlıklı bir bilgi mesajı gönderilmiştir. Bu mesajda yer alan "Üyelik Kaydımı Tamamla" butonu ile GittiGidiyor'a üye olunuz. Böylece, satın aldığınız ürüne yeni oluşturacağınız üyelikten ulaşabilir ve siparişinizi takip edebilirsiniz. Detaylı bilgi için

 • Kargo hasarlı bir şekilde ulaştı, ne yapmalıyım?

  1-Tutanak tutturun ve aynı kargo ile gönderici adresine ürünü iade edin:
  Kargo görevlisiyle birlikte kargonuzun hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız, kargonun size hasarlı ulaştığını belgelemenizi sağlayacaktır.

  2-İade sürecini başlatın:
  a. GittiGidiyor'a üyeyseniz, siteye giriş yaptıktan sonra Bana Özel sayfanızdaki "Aldıklarım" sekmesinden hasarlı ürünü bulup, ürün satırında yer alan "Sorun Bildir" butonuna tıklayın. Sonraki adımda yönlendirmeleri takip ederek iade sürecini başlatın.

  b. GittiGidiyor'a üye değilseniz, ürünü satın aldığınız zaman size yollanan e-postadaki bilgileri takip ederek üyelik kaydınızı tamamlayın ve yukarıdaki adımları takip ederek onay süresini uzatın. Eğer e-posta adresinize ulaşamıyorsanız lütfen Müşteri Hizmetleri'ne ulaşın.

  3-Satıcıya Mesaj Gönderin: Satıcıya mesaj göndererek kendisine durum hakkında bilgi verin.

 • Satıcı mesajıma cevap vermiyor.

  Mesaj gönderdiğiniz sırada satıcı interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle yoğun satış yapan satıcılar çok sayıda üyeden mesaj almaktadır. Bu nedenle, satıcıların size cevap vermesi gecikebilir.

 • Satıcı ürünü kargolamayacağını söyledi, ne yapmalıyım?

  Satıcıdan satışı iptal etmesini isteyiniz. Satıcı, Bana Özel sayfasından siparişi iptal ederek ürün bedelinin kartınıza iade edilmesini sağlayacaktır. İşlem iptal edildikten sonra size tek taraflı puan ve yorum hakkı verilecektir.

 • Satışı nasıl iptal edebilirim?

  Kargolanmayan ürünleri satıcılar iptal edebilmektedir. Satıcıya mesaj göndererek iptal talebinizi iletiniz. Satıcı, mesajınızı aldığında işlemi iptal edecek ve ürün bedeli kartınıza iade edilecektir. Ürün bedeli iade edilince size bilgi mesajı gönderilecektir.

 • Teslimat adresimi nasıl değiştirebilirim?

  Satıcıyla mesaj göndererek, ürünün gönderilmesini istediğiniz adresi iletebilirsiniz. Ürün kargolanmışsa, satıcıdan kargoyu yeni adresinize yönlendirmesini isteyiniz.

  Bana Özel/Durum sayfanızda, satıcının kullanıcı adına tıklayarak satıcıya mesaj gönderebilirsiniz

 • Birden fazla ürünün aynı kargo ile gönderilmesi mümkün mü?

  Satın aldığınız ürünler GittiGidiyor tarafından değil, sitede satıcı olarak satış yapan kullanıcılar tarafından kargolanmaktadır.

  Farklı satıcılardan alacağınız ürünler tek bir kargoyla gönderilememektedir. Ancak aynı satıcıdan alacağınız ürünler aynı kargo ile size gönderilecektir.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Bize Yazın

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X