Tekrar Listeleme Hakkı ve Yeni Şans

Menü
Listelediğiniz ürün satılmadığında size tekrar listeleme hakkı verilir. Bu hakkınızı kullanmadan önce mutlaka etkileyici ürün sayfası oluşturmak sayfasını inceleyin. Alıcılar nasıl arama yapıyor, hangi kriterlere bakıyor, açıklamanızda nelere dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Satılmayan ürünlerinizi, Bana Özel/Satışlarım sayfasındaki Satılmayanlar bölümünden takip edebilir, tekrar listeleme hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu hakkınız, satışın bitiş tarihinden itibaren 30 gün içinde geçerlidir.


  • Sabit fiyat formatlı ürünlerde; tekrar listeleme hakkınızı kullanırken, ürün fiyatını yükseltmediğinizde, temel listeleme ücretsizdir. Dilerseniz Vitrin, Katalog, Kalın Yazı gibi Ekstra özellikleri seçebilirsiniz. Ekstra özellikler için ücret alınır.


  • Tekrar listeleme hakkı sadece bir defa kullanılabilir. Tekrar listeleme hakkı kullanılan ürün satılmazsa, ücret ödeyerek ürünü listelemeye devam edebilirsiniz.


  • Önemli: Çoklu satış ve Mağaza formatlı satışlarda tekrar listeleme hakkı yoktur.

    Açık artırma ürününüze 24 saat içinde ödeme yapılmazsa iki seçeneğiniz olur;

    Satışı iptal edebilir ve daha önce satın aldığınız Ekstra özelliklerle beraber yeniden ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz.
    Eğer ürününüze teklif veren başka kullanıcılar varsa, istediğiniz birine yeni şans vererek ürününüzü zaman kaybetmeden satabilirsiniz.


  • Yeni şans verilen alıcı, ürünü almak zorunda değildir. Alıcının bu teklifi kabul edip ödeme yapması için 24 saat süresi vardır. Bu süre sonunda yeni şans teklifini kabul etmezse ürünü yine ücretsiz olarak listeleyebilir veya varsa alt teklif sahipleri arasından seçeceğiniz bir başka kullanıcıya yeni şans verebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X