Alıcılar için; Satıcı Gelişim Sistemi

Menü

Satıcı Gelişim Sistemi Nedir?


GittiGidiyor'da Kurumsal veya Kurumsal+ olan satıcıların yararlanabildiği bir sistemdir.

Satıcı Gelişim Sistemi, GittiGidiyor'da satış yapan satıcıların, alıcılara sundukları hizmetlerin -belli kriterlere göre- değerlendirilmesi sonucu aldıkları puanlara göre kendi içlerinde sınıflandırılmasıdır. Özetle, Satıcı Gelişim Sistemi satıcıların hizmet karnesidir de diyebiliriz.

Çok Başarılı satıcılar; kargolanan ürün oranı, iadesiz tamamlanan işlem oranı, profil yüzdesi puanı, diğer alıcılar tarafından önerilme yüzdesi, diğer alıcılarla olan iletişimleri ve ürünlerinin anlatıldığı gibi olması kriterlerine göre değerlendirilir ve puanlandırılırlar. Bu puanlandırmaya göre en yüksek puan alan satıcılar "Çok Başarılı" olarak adlandırılırlar.

Çok Başarılı satıcılar GittiGidiyor'da bu arma ile gösterilir. Bu armayı, satıcının profil sayfasında, bu satıcılara ait ürün sayfalarında, arama sonuç sayfalarında ve satıcının ürünlerinin yanında görebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X