Altında Dört Taksit Fırsatı

Menü

Altın alışverişlerinize 4 taksit fırsatı


  Ziynet ve Külçe Altın - Mücevher, Değerli Taş - Pırlanta - Erkek Mücevher Takı ve Diğer Mücevher Takı kategorilerden yapacağınız alışverişlerde Axess, Worldcard kartlarınızla vade farksız 3, vade faklı 4 taksitle, Maximum, CardFinans ve HSBC kartlarınızla vade farklı 3 veya 4 taksitle, Bonus kartınızla ise vade farklı 3+1 taksitte ödeme yapabilirsiniz.


Ticari kredi kartlarına 9 taksit


  Ticari kredi kartları ile altın dahil tüm kategorilerdeki ürünlere 3, 6 veya 9 taksitle ödeme yapılabilirsiniz. Ticari kredi kartları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın


Sık sorulan sorular

 • Ticari kredi kartı nedir?

  Ticari kredi kartı, bankaların işletmelere verdiği, şirket harcamaları için kullanılan kredi kartı türüdür.

 • Ticari kredi kartına nasıl sahip olabilirim?

  İşletme sahipleri bankalara başvuruda bulunarak ticari kredi kartı sahibi olabilir. Ticari kredi kartı başvurusu hakkında bankanızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Hangi kartlara taksit seçeneği var?

  GittiGidiyor'daki ürünleri;

  Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB, Vakıfbank Worldcard dahil- vade farksız 3, 6 veya 9 taksit ile satın alabilirsiniz.

  Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak vade farksız 3 ve 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitte satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.

  Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Mile&Smiles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak vade farksız 4 taksitle satın alabilirsiniz.

  Peşin Fiyatına 4 taksit hesap ekstresine 3 + 1 taksit olarak yansıtılacaktır.

  Maximum: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6, vade farkıyla 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  HSBC: HSBC Advantage kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  Önemli: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) tasitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alışverişleri, doğrudan pazarlamayla ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alışverişlerinde taksit uygulanamaz.

  Bu uygulama ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

 • Nasıl taksitli ödeme yapabilirim?

  Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranın alt bölümünde kredi kartınıza sunulan taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini işaretleyerek ödeme yapabilirsiniz.

 • Bonus kartlara 4 taksit seçeneği var mı?

  Şu an için altın alışverişlerinde Bonus karta 4 taksit seçeneği sunulmamıştır. Yakın zamanda yapılacak düzenlemeler sonrasında Bonus kartlarınızda vade farklı 4 taksitle ödeme yapabileceksiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X