Satıcıya Nasıl Ulaşırım?

Menü

1- Alışveriş Öncesi


Alışveriş yapmadan önce ürün hakkında satıcıdan bilgi almak veya ürünle ilgili renk, beden vb. tercihlerinizi satıcıya iletmek için, ürün sayfasında bulunan "Soru sor" linkini kullanabilirsiniz.Gönderdiğiniz mesajları ve satıcıdan gelen cevapları, Bana Özel/Mesajlarım sayfanızdan takip edebilirsiniz.


Satıcı mesajıma cevap vermedi, ne yapmalıyım?
Mesaj gönderdiğiniz sırada satıcı interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle yoğun satış yapan satıcılar çok sayıda üyeden mesaj almaktadır. Bu nedenle, satıcıların size cevap vermesi gecikebilir.2- Alışveriş Sonrası
Ürününüz kargolanınca veya alışverişiniz tamamlanıp ürün bedeli satıcıya aktarıldıktan sonra satıcıya mesaj veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ürün kargolandıktan sonra Bana Özel/Durum sayfanızdaki "satıcıya mesaj gönder" linki üzerinden satıcının telefon numarasına ulaşabilir ve kendisiyle telefon yoluyla irtibat kurabilirsiniz. İsterseniz bu link üzerinden satıcıya mesaj gönderebilirsiniz.
Alışverişiniz tamamlandıktan sonra Satış Sözleşmesi'nden satıcının irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


 • GittiGidiyor'dan yardım almak.

  Mesaj yoluyla hizmet veren Müşteri Hizmetleri ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilir veya yardım sayfalarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 • Satın aldığım ürün bana ulaşmadı?

  Ürün kargolandıktan sonra 3 iş günü sonunda kargo halen size ulaşmadıysa aşağıdaki adımları takip ederek onay süresini 72 saat daha uzatabilirsiniz.

  Bana Özel/Durum sayfanızdaki "Sorun Bildir" butonuna tıklayın.
  Açılan sayfadaki "Sorun Bildir" butonu üzerinden "Kargo gecikti/gecikecek" başlığını seçin.
  Böylece onay süresi 72 saat daha uzayacak ve İade Merkezi sayfanıza yönlendirileceksiniz.

  72 saatlik ek sürenin sonunda da ürün size ulaşmazsa Müşteri Hizmetleri'ne mesaj göndererek onay süresinin durdurulmasını isteyebilirsiniz.

 • Kargoyla ilgili soruma satıcıdan cevap alamıyorum, ne yapmalıyım?

  Mesaj gönderdiğiniz sırada satıcı interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle yoğun satış yapan satıcılar çok sayıda üyeden mesaj almaktadır. Ürününüzün kargolanıp kargolanmadığını ve eğer kargo yapılmışsa kargonuzun detaylı bilgisi ve takibini Bana Özel/Durum sayfanızdan yapabilirsiniz. Detaylar için tıklayın

 • Ürün sayfasında satıcının telefon numarası neden yazmıyor?

  Alışverişlerinizin Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşebilmesi için satıcıların irtibat bilgilerini alışveriş öncesinde alıcılara iletmiyoruz. Satıcılara mesaj yoluyla ulaşarak merak ettiğiniz konularda soru sorabilirsiniz. Alışveriş tamamlandıktan sonra Bana Özel/Durum sayfanızdaki Satış Sözleşmesi linkinden satıcının irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • Ürünle ilgili tercih ve sorularımı kime iletmem gerekiyor?

  GittiGidiyor, alıcıların ve satıcıların buluştuğu bir e-ticaret platformudur. GittiGidiyor ürün satışı yapmamaktadır. Satın aldığınız veya alacağınız ürünlerle ilgili tercih ve sorularınızı ürünün satıcısına iletmelisiniz.

 • Satıcı mesajıma yanıt vermedi, ne yapmalıyım?

  Mesaj gönderdiğiniz sırada satıcı interneti kullanmıyor olabilir. Özellikle yoğun satış yapan satıcılar çok sayıda üyeden mesaj almaktadır. Bu nedenle satıcıların size yanıt vermesi gecikebilir. Satıcılar mesajınızı okuduğunda size yanıt verecektir.Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X