Satın aldığım ürünü nasıl iptal ederim?

Menü

Satın aldığınız ürünü teslim almadan siparişinizin iptal edilmesini istiyorsanız öncelikle satıcıdan ürünün kargolanıp kargolanmadığını öğrenin.

 • Satın Aldığınız Ürün Henüz Kargolanmadıysa


 • Satıcıya mesaj göndererek iptal talebinizi iletin. Satıcılar siparişleri Bana Özel sayfalarından iptal edebilir. Satıcı siparişinizi iptal ettiğinde, ürün bedeli otomatik olarak kartınıza iade edilecek ve e-postanıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.


 • Satın Aldığınız Ürün Kargolandıysa


 • Ürün kargolandığı için satıcı siparişinizi hemen iptal edemez. Ürün size ulaştıktan sonra kargoyu teslim almadan iade edebilirsiniz. Daha sonra Bana Özel/Durum sayfanızdan "Sorun Bildir" seçeneğini kullanarak kargoyu teslim almadan iade ettiğinizi bildirin. Böylece iade süreci başlatılacak ve ürün satıcıya ulaştığında ürün bedeli kartınıza iade edilecektir.Sık Sorulan Sorular


 • Satıcıya ulaşamıyorum.

  Ürün sayfasında bulunan "Soru sor" butonu ile satıcıya ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların interneti kullanma zamanlarında farklılık olabilir. Satıcıya mesaj gönderdikten sonra cevap almak için lütfen bir süre bekleyin.

 • Ödeme seçeneğimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Ödeme seçeneğinizde değişiklik yapılamaz. Taksitli yaptığınız ödemeyi tek çekim olarak veya tek çekim ödemenizi taksitli olarak değiştirmek isterseniz, satıcıdan işlemi iptal etmesini ve size özel yeni bir satış açmasını isteyin. Satıcı işlemi iptal edip size özel satış açtıktan sonra, istediğiniz ödeme seçeneğini kullanarak ürünü tekrar satın alabilirsiniz.

  Ürün sayfasında yer alan "Soru sor" linki ile veya Bana Özel/Durum sayfanızda satıcının kullanıcı adına tıklayarak satıcıya mesaj gönderebilirsiniz.

 • İşlem iptal edildi ancak ürün bedeli kartıma yansımadı.

  İadelerin kredi kartlarına yansıması, bankaların durumuna göre 2-4 gün sürebilir. Banka kartına yapılan iadelerde ise iade süresi ortalama 7 iş günü sürer.

  İade edilen tutar kartınıza yansıyacaktır. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz. İadenin kartınıza yansımaması halinde bankanızdan konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Üye olmadan alışveriş yapmak


Üye olmadan alışveriş yaptıysanız, siparişinizi takip etmek, iade sürecini başlatmak veya satıcıyla irtibata geçmek için üyelik kaydınızı tamamlamalısınız.

 • Üyelik kaydımı nasıl tamamlayabilirim?

  Ürün alırken kullandığınız e-posta adresine "Ödemeniz alındı" başlıklı bir bilgi mesajı gönderilmiştir. Üyelik kaydınızı tamamlamak için bu mesajda yer alan "Üyelik Kaydımı Tamamla" butonuna tıklayın.

  Bu mesajı sildiniz veya mesaj size ulaşmadı mı?
  Üye girişi sayfasında yer alan "Şifremi unutum"a tıklayın. Buraya satın alma işlemi sırasında kullandığınız e-posta adresini yazıp gönderin. Üyelik kaydınızı tamamlamanız için e-posta adresinize gönderdiğimiz linke tıklayın.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X