Taksitli İşlemler

Menü

Hangi kartlara taksit seçeneği var?


GittiGidiyor'daki ürünleri;

 • Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB Worldcard dahil- vade farksız 3, 6 veya 9 taksit ile satın alabilirsiniz.


 • Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak vade farksız 3, vade farkıyla 6 ve 9 taksitle satın alabilirsiniz. Mobilya ve Beyaz Eşya ürünlerine vade farklı 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.


 • Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Mile&Smiles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Eurobank Tekfen Bonus kartlarınızı kullanarak vade farksız 3 ve 6 taksitle, vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz.


 • Maximum: İş Bankası Maximum ve Maximiles kartlarınızı kullanarak; vade farksız 3 veya 6, vade farkıyla 9 taksitle satın alabilirsiniz.


 • CardFinans: Finansbank kredi kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.


 • HSBC: HSBC Advantage kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz. • Nasıl taksitli ödeme yapabilirim?

  Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranın alt bölümünde kredi kartınıza sunulan taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini işaretleyerek ödeme yapabilirsiniz.

  Önemli: Telekomünikasyon, gıda, kozmetik, ofis malzemesi harcamalarında taksit seçeneği yoktur.


Taksit sınırlaması


Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) tasitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alışverişleri, doğrudan pazarlamayla ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alışverişlerinde taksit uygulanamaz.

Bu uygulama ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir.

Ticari kredi kartlarına taksit seçeneği


Taksit kısıtlaması ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere 3, 6 veya 9 taksitle ödeme yapılabilir.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X