Worldcard Peşin Fiyatına 9 Taksit Kampa

Menü

Worldcard Peşin Fiyatına 9 Taksit Kampanyası • Yapı Kredi Bankası Worldcard'ınızı -TEB ve Anadolubank Worldcard dahil- kullanarak vade farksız 9 taksit ile alışveriş yapabilirsiniz.


  • Peşin Fiyatına 9 taksit hesap ekstresine 6+3 taksit olarak yansıtılacaktır.


   • Kampanya GittiGidiyor.com'da yer alan "Emlak" - "Otomobil, Motosiklet ve Aksesuar" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları içindir) ve taksit seçeneği olmayan kategorilerde geçerli değildir.


    • Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) tasitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon alışverişleri, doğrudan pazarlamayla ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alışverişlerinde taksit uygulanamaz.

     Bu uygulama ticari kredi kartları için geçerli değildir. Ticari kredi kartları ile tüm kategorilerdeki ürünlere taksitli ödeme yapılabilir. Detaylı bilgi

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X