Cadde

Menü

Dünyanın en seçkin markaları Cadde'de


Giyimden ayakkabıya, kozmetikten elektroniğe kadar birçok kategoride dünyanın en seçkin markaları Cadde'de sizleri bekliyor.

GittiGidiyor'un yeni alışveriş platformu Cadde'de, en seçkin markalar yüzlerce kategorideki yeni sezon ürünlerini geniş çeşit ve stok imkanlarıyla GittiGidiyor kullanıcılarına sunuyor.

Ana sayfadaki Cadde sekmesine tıklayarak GittiGidiyor Cadde'ye ulaşabilir, en seçkin markaları ister 3, 6, 9 ay taksit seçenekleriyle kredi kartıyla veya banka kartıyla ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz.Satın aldığınız ürünleri Bana Özel/Durum sayfanızdan takip edebilir, iade ve değişim işlemlerini Sıfır Risk güvencesiyle yapabilirsiniz.

Dünyaca ünlü seçkin markaların, giyim, ayakkabı, spor malzemeleri, teknoloji ve kozmetik gibi birçok kategoride satışa sunduğu ürünleri görmek ve satın almak için
tıklayın!


 • Cadde nedir?

  Cadde, giyimden ayakkabıya, dekorasyondan elektroniğe kadar birçok kategoride en seçkin yerli ve yabancı marka ürünün satıldığı GittiGidiyor'un yeni alışveriş platformudur.

 • Cadde'den alışveriş yapmanın avantajları nedir?

  Cadde'deki ürünler marka sahipleri ve markaların Türkiye temsilcileri tarafından satılmaktadır. Bu sayede yılın her dönemi, markaların en yeni sezon ürünlerini, geniş ürün çeşidi avantajıyla satın alabilirsiniz.

 • Cadde'den nasıl alışveriş yapabilirim?

  Cadde'de en seçin markaların mağazalarına giderek en yeni sezon ürünleri satın alabilirsiniz.

  Yaptığınız alışverişler Sıfır Risk güvencesiyle gerçekleşir. Satın aldığınız ürünleri Bana Özel/Durum sayfanızdan takip edebilir, iade ve değişim işlemlerini Sıfır Risk güvencesiyle yapabilirsiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X