Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Hızlı İade Nedir?

  Hızlı İade GittiGidiyor'un hızlı ve kolay sipariş iptal sistemidir. Hızlı İade ile GittiGidiyor'un belirlediği kriterlerdeki siparişler, alıcının talebiyle iptal edilerek, satıcı onayı beklemeksizin ürün bedeli alıcıya iade edilebilir.

 • Tüm Siparişler Hızlı İade ile iptal edilebilir mi?

  Hızlı İade, Çok Başarılı veya Başarı armasına sahip satıcılarda, Cadde satıcılarında ve Günün Fırsatı ürünlerinde, belirli kategorilerde ve belirli bir tutarın altındaki ürünlerde geçerlidir.

 • Tüm Alıcılar Hızlı İade ile sipariş iptal edebilir mi?

  Hızlı İade özelliğinden yalnızca GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri belirlenen satıcı ve ürünlerde yararlanabilir. GittiGidiyor'dan sık alışveriş yapan kullanıcıların dahil olduğu GittiGidiyor Kazananlar Kulübü hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

 • Sipariş İptal Edildikten Sonra ürün Alıcıya Teslim Edilirse Ne olur?

  Sipariş iptal edildikten sonra ürün alıcıya teslim edilirse, alıcının teslim aldığı ürünü eksiksiz satıcıya iade etmesi gerekmektedir. GittiGidiyor, Hızlı İade sisteminin kapsamını değiştirme, genişletme veya Hızlı İade Sistemi uygulamasını tamamen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X