Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Kapıda ödeme yapabilir miyim?

  GittiGidiyor'da tüm işlemler Sıfır Risk güvencesinde gerçekleşmektedir. Sıfır Risk® Sistemi'nde kredi kartı, banka kartı veya BKM Express ile yapılan ödemeler önce GittiGidiyor havuz hesabına aktarılmaktadır. Bu nedenle, kapıda ödeme yapma seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ayrıca yurtdışı kredi kartı kullanımının GittiGidiyor'da aktif olmadığını hatırlatmak isteriz.

 • Ödemeyi hangi şekillerde yapabilirim?

  Satın aldığınız ürünlere banka (ATM) kartıyla, yurtdışına ait kredi kartları hariç kredi kartıyla, sanal kartla, BKM Express ile ödeme yapabilirsiniz. GittiGidiyor'da EFT/Havale yoluyla ödeme seçeneği bulunmamaktadır.. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • Hangi kartlara taksit var?

  Worldcard: Yapı Kredi Bankası Worldcard ile TEB Vakıfbank Worldcard dahil- vade farksız 3 6 veya 9 taksit ile satın alabilirsiniz.

  Axess: Axess, Wings, Fish ve Carrefour Axess kartlarınızı kullanarak vade farksız 3 ve 6 taksitle; vade farkıyla 9 taksitte satın alabilirsiniz. Citi Axess ve Citi Wings kartlarına taksit yapılmamaktadır.

  Bonus: Garanti Bankası Bonus Card, Shop & Miles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card ve Burgan Bank Bonus kartlarınızı kullanarak vade farksız 6 taksitle; vade farkı ile 3 veya 9 taksitte satın alabilirsiniz. Peşin Fiyatına 6 taksit hesap ekstresine 4 + 2 taksit olarak yansıtılacaktır. Flexi kartınızla vade farklı ile 3 taksitle ödeme yapabilirsiniz.

  Maximum:İş Bankası Maximum, Maximiles ve Maximum logolu Ziraat Bankası kartlarınızı kullanarak; vade farksız 6 vade farkıyla 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  HSBC: HSBC Advantage kartınızı kullanarak peşin fiyatına 6 taksitte; vade farkı ile 3 veya 9 taksitle satın alabilirsiniz.

  Önemli: Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre, ticari kredi kartları dışında gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksit yapılamaz. Taksit seçeneği olmayan ürünleri görmek için tıklayınız.

 • Hangi ürünlerde taksit seçeneği yoktur?

  Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre, gıda, akaryakıt ve telekomünikasyon harcamalarında taksitli ödeme seçeneği yoktur.

 • Kredi kartı bilgilerimi vermek istemiyorum, güvenemiyorum.

  GittiGidiyor'da her gün binlerce kullanıcı kredi kartından güvenle alışveriş yapmaktadır. Bu link üzerinden kredi kartı güvenliğinizle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 • Taksitle ödeme yaparken indirim kuponumu kullanabilir miyim?

  Tüm ödeme koşullarında indirim kuponunuzu kullanabilirsiniz.

 • Kredi kartım onaylanmıyor ödeme yapamıyorum ne yapmalıyım?

  Kredi kartınızın onaylanmamasının birçok nedeni olabilir. Bu nedenleri öğrenmek ve sorunu çözmek için link üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Yurt dışı bankalarına ait kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

  Yurt dışı kredi kartı kullanımı GittiGidiyor'da aktif değildir. Türkiye'deki bir bankanın internet şubesini kullanıyorsanız, sanal kart başvurusu yapabilir ve bu sanal kart ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X