Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Neden olumsuz puan veremiyorum?

  Alışverişte yaşanan sorunların kısa sürede çözülmesi için telafi süreci sistemi uygulanmaktadır.

  Son 12 ay içindeki işlem sayısı 100'ün profil yüzdesi %95'in üzerinde olan satıcılara olumsuz puan verdiğinizde olumsuz değerlendirmeniz kaydedilir ancak satıcının profiline hemen yansımaz. Alışverişte yaşanan sorunları çözmesi için satıcıya 15 günlük telafi süresi verilir. Bu süre içerisinde satıcı sizinle irtibata geçip sorunu çözerse Bana Özel/Durum sayfanızdan değerlendirmenizi olumlu yönde değiştirebilirsiniz. Satıcı yardımcı olmazsa bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Telafi sürecinin sonunda olumsuz değerlendirmeniz satıcının profiline yansıyacaktır.

 • Verdiğim puan ve yorumu değiştirmek istiyorum.

  Verdiğiniz yorumun bulunduğu satırda yer alan "Bu puanı/Yorumu değiştir" butonu ile puan ve yorumunuzu değiştirebilirsiniz. Olumsuz ve nötr yönde verdiğiniz puan/yorumu isterseniz olumlu yönde değiştirilebilirsiniz. Olumlu puan ve yorumlar olumsuz yönde değiştirilmemekte ve silinememektedir.

 • Aldığım olumsuz puan ve yorumların kaldırılması mümkün mü?

  Verilen yorumun değiştirilebilmesi için Kullanıcı Profili yorumlarının kötüye kullanılması ve iptali kriterleri vardır. Eğer talebiniz bu belirtilen 4 kriterden birini kapsıyorsa Müşteri Hizmetlerine'ne bilgi verebilirsiniz.

 • Kullanıcı profilinde neden son 12 aya göre değerlendiriliyorum?

  Kullanıcı profili sisteminin daha güncel ve güvenilir olması için kullanıcılar son 12 aylık işlemlerinin puan ortalamasıyla değerlendirilmektedir. Profilinizi ziyaret eden bir kullanıcı toplam işlem sayınızı ve aldığınız tüm yorumları görebilecektir.

 • Yorumlar arasında arama yapma seçeneği bulunuyor mu?

  Kullanıcı profillerinde ürün veya puan arama seçeneği bulunmamaktadır. Kullanıcı profili bir kullanıcının aldığı tüm puan ve yorumların bir dökümüdür. Bir kullanıcının profilini incelerken profil yüzdesine bakılmalıdır. Yüksek profil puanına sahip bir kullanıcı güvenilir olarak değerlendirilir. Profil yüzdesi düşük olan kullanıcılar hakkında fikir edinmek için birkaç olumsuz yorumu incelemeniz yeterli olacaktır.

 • Neden %0 profil yüzdesi ve nötr puan ile başlıyorum?

  Her kullanıcı GittiGidiyor'a ilk kayıt olduğunda %0 (sıfır) profil yüzdesi 0 (sıfır) işlem sayısı ve nötr puan ile başlamaktadır.

 • Satın aldığım ürünlerin profil sayfamda görünmesini istemiyorum.

  Bana Özel/Bilgilerim - Ayarlarım sayfanızda "Gizlilik ayarları" bölümünde " Diğer kullanıcılar aldığım ürünleri görmesin" seçeneğini kullanarak satın aldığınız ürünlerin profil sayfanızda diğer kullanıcılar tarafından görünmesini engelleyebilirsiniz.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X