Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
  • Üye olmadan ürün satın aldım, siparişimi nasıl takip edebilirim?

    Üyelik kaydınızı tamamlayarak siparişinizi takip edebilir, teslim aldığınız ürünü iade edebilir ve satıcıyla irtibata geçebilirsiniz.

    Kayıt Ol sayfasında ürün alırken kullandığınız e-posta adresiyle GittiGidiyor'a kayıt olabilirsiniz. E-posta adresinize gönderilecek olan kayıt tamamlama linki ile üyelik kaydınızı tamamlayabilir; yeni üyeliğinizden siparişinizi takip edebilirsiniz.

  • Kayıt işlemini tamamlayacağım link e-posta adresime gönderilmedi.

    GittiGidiyor tarafından gönderilen e-postanın size ulaşmamasının nedeni GittiGidiyor'dan kaynaklanan bir sorun değildir. Bu sorun e-postanızın doluluğundan veya GittiGidiyor'dan gelen e-postaların otomatik olarak Spam/Junk gibi klasörlere düşmesinden kaynaklanıyor olabilir. Eğer GittiGidiyor e-postaları bu klasörlere düşüyorsa, ilerde sorun yaşamamanız için gerekli ayarlamaları yapmanızı öneririz. Kontrollerinizi bir kez daha bu bilgi doğrultusunda yapabilirsiniz.

    Şifremi unutum linkinden kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girdiğinizde e-posta adresinize üyelik kaydınızı tamamlayabileceğiniz link tekrar gönderilecektir.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X