Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
  • Üye olmadan ürün satın aldım, siparişimi nasıl takip edebilirim?

    Üyelik kaydınızı tamamlayarak siparişinizi takip edebilir, teslim aldığınız ürünü iade edebilir ve satıcıyla irtibata geçebilirsiniz.

    Kayıt Ol sayfasında ürün alırken kullandığınız e-posta adresiyle GittiGidiyor'a kayıt olabilirsiniz. E-posta adresinize gönderilecek olan kayıt tamamlama linki ile üyelik kaydınızı tamamlayabilir; yeni üyeliğinizden siparişinizi takip edebilirsiniz.

  • Kayıt işlemini tamamlayacağım link e-posta adresime gönderilmedi.

    GittiGidiyor tarafından gönderilen e-postanın size ulaşmamasının nedeni GittiGidiyor'dan kaynaklanan bir sorun değildir. Bu sorun e-postanızın doluluğundan veya GittiGidiyor'dan gelen e-postaların otomatik olarak Spam/Junk gibi klasörlere düşmesinden kaynaklanıyor olabilir. Eğer GittiGidiyor e-postaları bu klasörlere düşüyorsa, ilerde sorun yaşamamanız için gerekli ayarlamaları yapmanızı öneririz. Kontrollerinizi bir kez daha bu bilgi doğrultusunda yapabilirsiniz.

    Şifremi unutum linkinden kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girdiğinizde e-posta adresinize üyelik kaydınızı tamamlayabileceğiniz link tekrar gönderilecektir.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

X