Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Alıcı ödemesini taksitli yaptı, ürün bedeli bana taksitli mi aktarılacak?

  Alıcı, bir ürünü taksitli alsa da ürünün bedeli satıcıya -GittiGidiyor hizmet bedeli kesildikten sonra- peşin olarak aktarılır. Alıcının ürünü taksitle alıp almaması, satıcıya yapılacak para transferinde herhangi bir farklılığa yol açmaz.

 • Sattığım ürünün bedeli hesabıma ne zaman aktarılacak?

  Alıcı, teslim aldığı ürüne onay verdikten sonra, 10'uncu günü takip eden ilk iş gününde ürün bedeli satıcının hesabına aktarılır. Hafta sonları ve resmi tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır.

 • Sattığım ürünün bedeli hesabıma nasıl aktarılacak?

  Sattığınız ürünü alıcıya kagolamadan önce Hesabım sayfasından banka hesap bilgilerinizi sisteme girmelisiniz. Alıcı ürün teslim alıp onayladıktan sonra 10'uncu günü takip eden ilk iş gününde sisteme tanımladığınız banka hesabına ürün bedeli aktarılacaktır.

 • Hesabıma aktarılan tutardan yapılan kesinti nedir?

  Antika, Sanat / DVD, VCD, BluRay / Giyim, Aksesuar / Kitap, Dergi / Koleksiyon / Müzik, Plak, Enstrüman kategorilerindeki satışlardan %13, diğer kategorilerdeki satışlardan ise %10 komisyon alınmaktadır. Satış komisyonuna bankaların aldığı kredi kartı hizmet bedeli dahildir.

 • Kredi ve ATM kartlarına para transferi yapıyor musunuz?

  Kredi kartlarına ve ATM kartlarına ödeme yapılmamaktadır. Bana Özel/Hesaplarım sayfasından banka hesabınızı tanımlarken lütfen kredi kartı numarası veya ATM kart numarası girmeyin.

  Para transferi sadece Türkiye sınırları içinde bulunan banka hesaplarına yapılmaktadır.

 • Tamamlanan satışlarıma ait döküme nasıl ulaşabilirim?

  Satışlarınıza ait hesap dökümüne Bana Özel/Hesaplarım sayfanızda yer alan "GittiGidiyor Satış Hesabım" seçeneğini kullanarak ulaşabilirsiniz.

 • Tamamlanan bir satışım için para iadesi yapmam gerekiyor.

  Bedeli hesabınıza aktarılan bir ürünü iade aldıysanız, hesabınıza aktarılan tutarı havuz hesabımıza iade edebilirsiniz. Ürün bedelini iade ettikten sonra, aşağıdaki "Bize Yazın" butonundan bilgi verdiğinizde, alıcıya para iadesi yapılacaktır.

  Hesap Bilgileri
  Banka adı: Yapı Kredi
  Şube: Bayar Caddesi (682)
  Hesap no: 71773108
  Hesap adı: GittiGidiyor Bilgi Teknolojileri San. ve Tic. AŞ.
  IBAN: TR65 0006 7010 0000 0071 7731 08
  Açıklama: xxx numaralı ürün bedelinin iadesi

  Açıklama kısmına alıcının kullanıcı adını veya ürünün satış kodunu yazabilirsiniz. İade etmeniz gereken tutarı ise Bana Özel/Hesaplarım sayfanızdaki "GittiGidiyor Satış Hesabım" bölümünden kontrol edebilirsiniz.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X