Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Hızlı İade Nedir?

  Hızlı İade GittiGidiyor'un hızlı ve kolay sipariş iptal sistemidir. Hızlı İade ile GittiGidiyor'un belirlediği kriterlerdeki siparişler, alıcının talebiyle iptal edilerek, satıcı onayı beklemeksizin ürün bedeli alıcıya iade edilebilir.

 • Tüm Siparişler Hızlı İade ile iptal edilebilir mi?

  Hızlı İade, Çok Başarılı veya Başarı armasına sahip satıcılarda, Cadde satıcılarında ve Günün Fırsatı ürünlerinde, belirli kategorilerde ve belirli bir tutarın altındaki ürünlerde geçerlidir.

 • Tüm Alıcılar Hızlı İade ile sipariş iptal edebilir mi?

  Hızlı İade özelliğinden yalnızca GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri belirlenen satıcı ve ürünlerde yararlanabilir. GittiGidiyor'dan sık alışveriş yapan kullanıcıların dahil olduğu GittiGidiyor Kazananlar Kulübü hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.

 • Sipariş İptal Edildikten Sonra ürün Alıcıya Teslim Edilirse Ne olur?

  Sipariş iptal edildikten sonra ürün alıcıya teslim edilirse, alıcının teslim aldığı ürünü eksiksiz satıcıya iade etmesi gerekmektedir. GittiGidiyor, Hızlı İade sisteminin kapsamını değiştirme, genişletme veya Hızlı İade Sistemi uygulamasını tamamen yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

 • Yasal Bilgilendirmeler


  - GittiGidiyor Hızlı İade Sistemi'nin kapsamını değiştirme, genişletme veya Hızlı İade uygulamasını yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

  - Hızlı İade kapsamında, ürün ve/veya hizmet bedelinin GittiGidiyor tarafından Alıcı'ya iade edilmiş olması halinde, yasal mevzuat uyarınca, Alıcı'nın teslim almış olduğu (varsa) ilgili ürün ve/veya hizmeti siz Satıcı'ya iade yükümlülüğü vardır. Satıcı'nın da ürün ve hizmet bedelini GittiGidiyor'a iade etme yükümlülüğü bulunmaktadır.

  - GittiGidiyor, Kullanıcıların bu maddede yer alan yükümlülükleri kapsamında, ürün/hizmet bedellerini ve/veya karşılaması gereken diğer masrafları, GittiGidiyor'un Kullanıcılara karşı borçlu olduğu veya olacağı tutarlardan herhangi bir bildirim veya onaya gerek olmaksızın hapis ve mahsup etme hakkına sahiptir.

  - Hızlı İade Sistemi kapsamında ürün ve/veya hizmet satışı niteliği taşımayan, sadece para transferini sağlayacak hiçbir işlem yapmamayı, Site'nin işleyişini manipüle edecek davranışlarda bulunmamanızı, GittiGidiyor'un zararına yol açacak aldatıcı, hileli, yanıltıcı işlemler yapmayacağınızı kabul ve taahhüt etmektesiniz.

  - Aksi durumda, bu maddede yer alan taahhütlerine aykırı işlemleri nedeniyle GittiGidiyor'un uğrayacağı, avukatlık ücreti ve mahkeme masrafları dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm doğrudan ve dolaylı zarar ve ziyandan sorumlu olacağınızı ve ayrıca GittiGidiyor'un söz konusu fiilleri işleyen kimseler hakkında Cumhuriyet Başsavcılıklarına suç duyurusunda bulunma hakkını saklı tuttuğunu kabul ve beyan etmektesiniz.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X