Kampanyalar

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Ne zaman ücretsiz listeleme kampanyası yapılacak?

  Hangi tarihlerde kampanya olduğu hakkında kampanya öncesi Müşteri Hizmetleri tarafından bilgi verilememektedir. Listeleme kampanyalarıyla ilgili bilgilendirmeler, e-posta yoluyla ve satış formlarından duyurularak yapılmaktadır. GittiGidiyor'u takip ederek kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

 • Aras Kargo özel fiyat avantajlarından nasıl yararlanabilirim?

  Aras Kargo özel fiyat avantajlarından yararlanmak için Bana Özel/Durum satırında görünen 12 haneli satış kodunu Aras Kargo görevlisine bildiriniz. Adres bilgileri kargo sistemine yansıyacak ve kargo bilgileri Bana Özel sayfanıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

  Özel fiyat avantajlarından yararlanmak için GittiGidiyor'da adres ve banka hesap bilgilerinizin mutlaka tanımlı olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 • Yurtiçi Kargo indriminden nasıl yararlanabilirim?

  GittiGidiyor ve Yurtiçi Kargo iş birliği sayesinde tüm kullanıcılarımız, 1-10 kg/ds arası kargolarını sabit, tek fiyattan (5,50 TL + KDV) 0 kg/ds dosya gönderileri ve 11 kg/ds üzeri kargolarını ise %35 indirimli gönderebilir. İndirimden faydalanmak için Bana Özel/Durum sayfanızın Sattıklarım bölümünde yer alan ürünün 12 haneli satış kodunu herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine bildirmeniz yeterlidir. Yurtiçi Kargo, ileteceğiniz satış kodunu sisteme girdiğinde ürününüze ait kargo gönderi bilgileri de otomatik olarak tanımlanmaktadır. Dolayısıyla kargo bilgilerinizi Bana Özel sayfanızda tanımlamanıza gerek yoktur.

  İndirimden faydalanabilmek için Bana Özel sayfanızın Bilgilerim/Ayarlarım bölümünden adres ve banka hesap bilginizi sisteme tanımlayınız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 • Cadde alanında mağaza açabilir miyim?

  Cadde'deki ürünler marka sahipleri ve markaların Türkiye temsilcileri tarafından satılmaktadır. Satmak istediğiniz markanın sahibiyseniz veya Türkiye temsilcisiyseniz, başvurunuzun değerlendirilmesi için firma bilgilerinizi, varsa satış sitenizi ve irtibat bilgilerinizi Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz. Cadde hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X