Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Kargo ve Teslimat Sorularınız

  Yeni Çözüm Merkezi'yle birlikte, alıcılara Sıfır Risk süresi olan "3 iş günü + 24 saatlik" onay verme süresine ek olarak 72 saatlik geçici onay durdurma hakkı verilmiştir. Alıcının onayı durdurmasıyla beraber size bir bilgi mesajı gönderilir.

  Bana Özel/Durum sayfanızda, onay süresi durdurulan ürünlerin yanında "Kayıt Detayı" butonu çıkar. Bu buton üzerinden yeni Çözüm Merkezi'ne ulaşabilir ve alıcıya yardımcı olabilirsiniz.

  72 saatlik onay durdurma süresinin sonunda, alıcı ürünü onaylamaz veya iade sürecini başlatmazsa ürüne GittiGidiyor tarafından otomatik onay verilir.

  Önemli! Onayı durdurulan işlemlerinizi sadece Çözüm Merkezi sayfanızdan takip etmeniz gerekmektedir.

 • Alıcıyla anlaştım kargo için ek süre istiyorum.

  Kargo aşamasındaki ürünlerde işlemleri iptal etme inisiyatifi alıcılardadır.

  Satıcılar kargo gönderim süresini ürünlerini satışa çıkarırken satış formunda belirler. Satıcılar belirledikleri süre içerisinde ürünleri kargolamazsa, sistem tarafından satıcıya kargo hatırlatma uyarısı gönderilir ve son 24 saat süreci başlatılır.

  24 saat sonunda işlemi iptal etme hakkı alıcıda olur. Alıcıdan işlemi iptal etmemesini isteyebilirsiniz. Alıcı işlemi iptal etmediği sürece ürünü istediğiniz zaman kargoya verebilirsiniz. (Hafta sonları ve tatiller iş günü olarak sayılmamaktadır.)

 • Kargo bilgisini yanlış girdim ne yapabilirim?

  Alıcıya bir mesaj göndererek, doğru kargo bilgilerini iletiniz. Alıcıya bilgi vereceğiniz için eski kargo bilgilerini değiştirmeye gerek yoktur.

 • Ürünü elden teslim edebilir miyim?

  Elden teslim seçeneği güvenliğiniz açısından önerilmemektedir.

  Her türlü riski ve sorumluluğu üstlenerek elden teslim etmek istiyorsanız; öncelikle Müşteri Hizmetleri'nden işlem için onay alana kadar bekleyiniz. Onay geldikten sonra kargo bilgisi olarak sisteme "elden teslim edildi" şeklinde bilgi girişi yapabilir ve alıcının ürüne onay vermesini sağlayabilirsiniz.

 • Satış kodunu kullanarak ürünümü nasıl kargolayabilirim?

  Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile yapacağınız gönderimlerde, sattığınız ürüne ait satış kodunu kargo görevlisine bildiriniz. Gönderen ve alıcı adres bilgileri, kargo şirketinin sistemine otomatik olarak yansıyacak ve kargo bilgileri Bana Özel sayfanıza otomatik olarak tanımlanacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Ürünleri tek bir kargoda gönderirken satış koduyla kargolama yapabilir miyim?

  Aynı alıcının birden fazla ürün alması halinde ürünleri toplu olarak tek bir kargo ile gönderebilirsiniz.

  Ürünleri Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile gönderecekseniz GGK kodunu kargo görevlisine iletiniz. Ürünler gönderildiğinde, kargo bilgileri sisteme otomatik olarak tanımlanacaktır.

 • Yurtiçi Kargo indiriminden nasıl yararlanabilirim?

  Yurtiçi Kargo indiriminden yararlanabilmek için, ilk önce Bana Özel sayfanızın Bilgilerim/Ayarlarım bölümünden adres ve banka hesap bilginizi sisteme tanımlayın.

  Bana Özel / Durum sayfanızdaki sattığınız ürünlerin Adresini Göster linkine tıklayarak, alıcının kargo adresine ve indirim için gerekli olan Satış Kodu'na ulaşabilirsiniz. Bu satış kodunu Yurtiçi Kargo şubesi görevlisine verdiğinizde indiriminiz geçerli olacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Satış kodu neden onaylanmadı? Yurtiçi Kargo indiriminden neden yararlanamıyorum.

  GittiGidiyor ve Yurtiçi Kargo iş birliğiyle sağlanan indirimden yararlanabilmek için, Bana Özel sayfanızın Bilgilerim/Ayarlarım bölümünden adres ve banka hesap bilginizi sisteme tanımlamalısınız. Adres ve hesap bilgilerinizi tanımladıktan sonra Yurtiçi Kargo şubelerinden indirimli gönderi yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Aras Kargo özel fiyat avantajlarından yararlanmak için ne yapmalıyım?

  Aras Kargo özel fiyat avantajlarından yararlanmak için Bana Özel/Durum satırında görünen 12 haneli satış kodunu Aras Kargo görevlisine bildiriniz. Adres bilgileri kargo sistemine yansıyacak ve kargo bilgileri Bana Özel sayfanıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

  Özel fiyat avantajlarından yararlanmak için GittiGidiyor'da adres ve banka hesap bilgilerinizin mutlaka tanımlı olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X