Listeleme ücretleri ve satış komisyonları

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • GittiGidiyor'da ürün listelemek ücretli mi? Listeleme ücreti ne kadar?

  GittiGidiyor'da ürün listelemek ücretlidir. Listeleme ücretlerini incelemek için lütfen tıklayınız.

 • EFT/Havale ile listeleme yapabilir miyim?

  EFT veya havale ile listeleme ücreti ödemesi gerçekleştirilmemektedir. Ödemelerinizi kredi kartı, banka kartı veya Paypal ile yapabilirsiniz.

 • İkinci ücretsiz listeleme hakkımda neden benden ücret talep ediliyor?

  İkinci ve ücretsiz listeleme hakkı temel listeleme ücretleri için geçerlidir. Ürüne ekli olan Vitrin, Kalın Yazı ve İş Ortaklığı gibi ekstra seçeneklerden listeleme ücreti alınmaktadır.

 • İkinci ücretsiz listeleme hakkımı nasıl kullanırım?

  İkinci ve ücretsiz listeleme hakkınızı Bana Özel/Satışlarım sayfasındaki satılmayanlar bölümünden veya Listeleme Servisi Satılmayanlar sayfasından takip edebilir ve ürününüzü yeniden listeleyebilirsiniz.

  İkinci ve ücretsiz listeleme hakkınızı ürün bitiş tarihinden itibaren 30 gün içerisinde kullanmalısınız.

 • Özel Satış ücretli mi?

  Satış formunda özel satış formatını seçmek ücretsizdir. Sınırsız sayıda ürünü özel satış olarak listeleyebilirsiniz (Listeleme ve ekstra özellikler ücrete tabiidir). Mağaza formatlı ürünler için özel satış formatı seçilemez. Özel satış formatı sabit fiyat formatındaki satışlar için geçerlidir.

 • Ürün satarsam ne kadar komisyon ödeyeceğim?

  Antika Sanat / DVD VCD BluRay / Giyim Aksesuar / Kitap Dergi / Koleksiyon / Müzik Plak Enstrüman kategorilerindeki satışlardan %13, diğer kategorilerdeki satışlardan ise %10 komisyon alınmaktadır. Satış komisyonuna bankaların aldığı kredi kartı hizmet bedeli dahildir.

 • Komisyon oranlarınızı yüksek buluyorum.

  GittiGidiyor başarıyla gerçekleşen satış işlemlerinde satış komisyonu ve kredi kartı hizmet bedeli dahil %10 komisyon, Antika Sanat / DVD VCD BluRay / Giyim Aksesuar / Kitap Dergi / Koleksiyon / Müzik Plak Enstrüman kategorilerindeki satışlardan ise %13 komisyon almaktadır. Komisyon gelirinin içinde; banka kredi kartı hizmet bedeli KDV ve GittiGidiyor hizmet bedeli vardır.

  "Banka kredi kartı hizmet bedeli" sizin adınıza yapılan kredi kartı ödemesi için bankanın tahsil ettiği tutardır. Bu bedel GittiGidiyor'un kazancı değildir.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X