Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Satıcı Gelişim Sistemi nedir?

  Satıcı Gelişim Sistemi satıcıların alıcılara sundukları ürün ve hizmetin -belli kriterler doğrultusunda- değerlendirilmesi ve aldıkları puanlara göre sınıflandırılmasıdır.

  Son 6 ayda en az 500 TL ve üzeri kazanç 25 ve üzeri satış işlem yapan kurumsal veya kurumsal+ üyeler Satıcı Gelişim Sistemi'ne dahil olabilir.

  Satıcılar sundukları ürün ve hizmetlerin puanlandırılması sonucu Dinamik Standart Üstü Standart ve Standart Altı olarak sınıflandırılır.

  Satıcı Gelişim Sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın

 • Satıcı Gelişim Sistemi nasıl işler?

  Satıcı Gelişim Sistemi'nde satıcılar kargolanan ürün oranı iadesiz tamamlanan işlem oranı profil yüzdesi puanı diğer alıcılar tarafından önerilme yüzdesi diğer alıcılarla olan iletişimleri ve ürünlerinin anlatıldığı gibi olması kriterlerine göre değerlendirilir.

  Değerlendirme sonucunda satıcılar Dinamik Standart Üstü Standart ve Standart Altı olarak sınıflandırılır. Satıcılar seviyelerini Bana Özel/Bilgilerim/Satıcı Hizmet Karnesi sayfasından takip edebilir.

  Satıcı Gelişim Sistemi'nde her satıcı bulunduğu seviyeye göre farklı avantajlara sahip olur. Avantajlar hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın

 • Satıcı Gelişim Sistemi'ne nasıl dahil olabilirim?

  Satıcı Gelişim Sistemi'nde satıcılar son 6 aylık kazançlarına ve satış işlemi sayılarına göre Bireysel Kurumsal ve Kurumsal+ olarak sınıflandırılır. Kurumsal ve Kurumsal+ olan satıcılar Bana Özel/Hesaplarım/Fatura bilgilerim sayfasından "Kurumsal üyeyim" seçeneğini işaretleyip fatura bilgilerini girerek sisteme dahil olabilirler.

  Satıcı Gelişim Sistemi'ne dahil olan satıcıların bilgileri kontrol edilir ve başvuruyu takip eden ayın ilk haftası satıcılar sisteme girmiş olurlar. Satıcılar Bana Özel/Bilgilerim/Satıcı Hizmet Karnesi sayfasından Hizmet Karnelerini takip edebilir.

 • Satıcı Gelişim Sistemi'nin avantajları nedir?

  Satıcılar son 6 aylık kazançlarına ve satış işlemi sayıcılarına göre Bireysel Kurumsal ve Kurumsal+ olarak sınıflandırır. Ayrıca Satıcı Gelişim Sistemine dahil satıcılar sundukları ürün ve hizmetin belirli kriterlere göre değerlendirilmesi sonucu aldıkları puanlara göre sınıflandırılır. Bu sınıflandırmada göre en yüksek puan alan satıcılar "Dinamik Satıcı" olarak adlandırılır.

  Her satıcı bulunduğu seviyeye göre Akıllı Sıralama'da öncelik ücretsiz ürün listeleme hakkı abonelik ücretlerinde indirim gibi avantajlara sahip olur. Sistemin avantajları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen tıklayın

 • Satıcı Hizmet Karnesi nedir?

  Satıcı Gelişim Sistemi'nde satıcılar kargolanan ürün oranı iadesiz tamamlanan işlem oranı profil yüzdesi puanı diğer alıcılar tarafından önerilme yüzdesi diğer alıcılarla olan iletişimleri ve ürünlerinin anlatıldığı gibi olması kriterlerine göre değerlendirilir. Değerlendirme sonucunda satıcılar Dinamik Standart Üstü Standart ve Standart Altı olarak sınıflandırılır.

  Satıcı Hizmet Karnesi'yle performansınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca hizmet karnesiyle ileriye dönük tahmini puanlarınızı görebilir eksik olduğunuz alanlarda çalışma yaparak hizmet kalitenizi daima yüksek tutabilirsiniz.

  sisteme dahil olduktan sonra Bana Özel/Bilgilerim/Satıcı Hizmet Karnesi sayfasından karnenize ulaşabilirsiniz.

 • Satıcı Hizmet Karnesi hangi aralıklarla güncellenir?

  Satıcı Hizmet Karneleri kargolanan ürün oranı tamamlanan işlem oranı (iadesiz) profil yüzdesi önerilme yüzdesi ürünün anlatıldığı gibi olması alıcıyla olan iletişim kriterlerine göre hesaplanır ve kullanıcıların son 3 aylık performans değerlerine bakılarak her ay başında güncellenir.

 • Silinen olumsuz puanların hizmet karneme olumlu etkisi var mı?

  Silinen olumsuz puanlarınız geçmiş dönem performans puanlarınızı etkilemez ancak gelecek dönem hizmet karnelerinizdeki profil yüzdesi puanını olumlu yönde etkiler.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

Tarayıcınızın pop-up izinleri kapalıysa aktif hale getirmeniz gerekmektedir.

X