Satış formunun kullanımı

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Satışlarımı nasıl dikkat çekici hale getirebilirim?

  Bazı ipuçlarına dikkat ederek, ürünlerinizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Size sunduğumuz ipuçlarını incelemek için lütfen tıklayınız.

 • Satışımı nasıl düzenleyebilirim?

  Ürün sayfasındaki "Ürünü düzenle" linki üzerinden satışınızı düzenleyebilirsiniz. Ürününüzde satış olduysa veya açık artırmanıza teklif verildiyse düzenleme yapabileceğiniz alanlar sınırlıdır. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 • Seçenekli ürün satışı nedir?

  Seçenekli ürün satışıyla tek bir listeleme yaparak, bir ürününüzün farklı renk, boy, beden vb. seçeneklerini satışa çıkarabilirsiniz. Seçenekli ürün satışının diğer avantajlarını incelemek için lütfen tıklayınız.

 • Listeleme Servisi ile nasıl ürün listelerim?

  Satış formunda hazırlayarak Listeleme Servisi'ne kaydettiğiniz ürünler Listeleme Servisi Yeni Listelenenler sayfasına aktarılır.

  Yeni Listelenenler sayfanızda;
  -Satışa çıkarmak istediğiniz ürünleri sol taraflarındaki kutucukları işaretleyerek seçin.
  -Ekranın altındaki Ödeme Sepetine Ekle düğmesine basın.
  -Seçtiğiniz ürünler ödeme sepetine eklenecek ve sayfanın altında ödeyeceğiniz tutar hesaplanacaktır.
  -Son olarak Ödeme Sepeti butonuna basın. Listeleme ücretini ödeyerek satışlarınızı başlatabilirsiniz.

  Listeleme Servisi sayfalarının kullanımı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Ürün açıklamasına nasıl video eklerim?

  Eklemek istediğiniz videoyu, istediğiniz bir video paylaşım sitesine yükleyin. Video sitesinde "Embed" başlığı altından videonuzu ürün sayfanıza eklemeniz için gereken kodlara ulaşabilirsiniz. Bu kodları satış formunda "Ürün açıklaması" başlığının altındaki Kaynak butonu üzerinden ürün sayfasına ekleyin. Kodu eklediğiniz yerde videonuz görünecektir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

  Not: Youtube'den yaptığınız yüklemelerde "Embed" başlığı altında bulunan "Use old embed code" [Eski yerleştirme kodunu kullan] seçeneğini kullanmalısınız.

 • Katalog ve Vitrin özelliği nedir?

  Katalog, listeleme ve arama sonuçları sayfalarında ürün başlığınızın yanında ürün fotoğrafının minyatür (70x70 piksel) halinin gösterildiği ve alıcıların dikkatini çeken opsiyonel bir seçenektir. Katalog özelliğinin kullanımı ücretsizdir.

  Vitrin özelliği ise, listeleme ve arama sonuçları sayfalarında ürününüzün öncelikli olarak gösterilmesidir. Opsiyonel özellikler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

 • Ekstra özellikler nedir ne tür avantajlar sağlar?

  Ekstra özellikler ürünlerinizin daha dikkat çekici hale gelmesi için kullanabileceğiniz ek özelliklerdir. Opsiyonel özellikler sayesinde ürünlerinizi daha çok alıcının görmesini sağlayabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Ekstra özellikleri incelemek için lütfen tıklayınız.

 • Satış formunda fotoğraf yükleyemiyorum fotoğraf yükleme alanını göremiyorum.

  Satış Formu'nda yeni bir ürün hazırlarken, fotoğraf yükleme alanını ve ürün açıklaması bölümünde HTML editör alanını göremiyorsanız, sorun internet tarayıcınızın JavaScript ayarlarından kaynaklanmaktadır. İnternet tarayıcınızın JavaScript'ini etkinleştirmenizi rica ederiz. Konu hakkında tarayıcınızın yardım/destek sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

  Google Chrome
  Internet Explorer
  Mozilla


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X