Sistemsel problemler

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Cep numaram birden fazla üyeliğimde kayıtlı,cep numaramı nasıl onaylatırım?

  Bir cep telefonu numarası sadece bir kez onaylatılabilir. Cep numaranız birden fazla üyeliğinizde kayıtlıysa, aynı numarayı her üyeliğiniz için onaylatamazsınız.

 • Ürün sayfalarındaki rozet ne anlama geliyor?

  Cep numarasını onaylatan kullanıcılar, ürün ve arama sayfalarında bu rozetle gösterilir. Cep numarasını onaylatan kullanıcılarımıza yakın zamanda birçok farklı avantaj sunulacaktır. (Cep Numaranı Onaylat)

 • Bana Özel sayfalarımda sorun yaşıyorum.

  "Bize Yazın" butonu ile teknik sorunları Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz. Sayfaların kullanımıyla ilgili sorularınız için yardım sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

 • Satış formuna girdiğimde beyaz sayfa ile karşılaşıyorum.

  Yaşadığınız sorun kullandığınız tarayıcıdan (browser) kaynaklanmaktadır. Bu sorunu gidermek için aşağıda belirttiğimiz değişiklikleri yapmanız gerekmektedir. Internet Explorer'ı açarak, aşağıdaki menüleri takip edin:

  * Araçlar (Tools)
  * İnternet Seçenekleri (Internet Options)
  * Gelişmiş (Advanced)
  * Tarama (Browsing) bölümünde yer alan; İstendiğinde Yükleme Özelliğini Etkinleştir (Internet Explorer) (Enable Install On Demand (Internet Explorer)) seçeneğini aktif hale getirin.
  * Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  * GittiGidiyor'a girdiğinizde karşınıza çıkacak olan İstendiğinde Yükleme penceresinde Yükle (Install) seçeneğini kullanarak yüklemeyi başlatın.
  * Yükleme tamamlandıktan sonra yine menülerden
  * Görünüm (View)
  * Dil Kodlaması (Encoding)
  * Otomatik Seç (Auto Select) seçeneğini seçtiğinizde işlem tamamlanacak ve aynı sorunu tekrar yaşamayacaksınız.

 • Ürünüme açıklama ekleyemiyorum açıklamalarım siliniyor, ne yapmalıyım?

  Ürün sayfasına ekleyeceğiniz açıklamanın boyutu en fazla 64 KB boyutunda olmalıdır. Ürün açıklamalarınız 64 KB'den büyükse açıklamalarınızı kısaltmanız gerekmektedir.

 • Listelediğim bir ürünü satışlarımın arasında göremiyorum.

  Yeni listelenen ürünler listeleme sayfalarına listelendikten kısa bir süre sonra yansımaktadır. Uzun süre görüntülenmeyen ürünler için Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Satış formunda fotoğraf yükleyemiyorum/Fotoğraf yükleme alanını göremiyorum.

  Satış Formu'nda yeni bir ürün hazırlarken, fotoğraf yükleme alanını ve ürün açıklaması bölümünde HTML editör alanını göremiyorsanız, sorun internet tarayıcınızın JavaScript ayarlarından kaynaklanmaktadır. İnternet tarayıcınızın JavaScript'ini etkinleştirmenizi rica ederiz. Konu hakkında tarayıcınızın yardım/destek sayfalarından bilgi alabilirsiniz.

  Google Chrome
  Internet Explorer
  Mozilla


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X