API kullanımı

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • API nedir API uygulamaları ile neler yapabilirim?

  GittiGidiyor API, web servisler yardımı ile toplu ürün listelenmesini, ürün bilgilerine ulaşılmasını ve GittiGidiyor üzerinde gerçekleştirilen hemen hemen tüm işlemlerin otomatik olarak yapılmasını sağlayan metodları içeren bir uygulamadır.

  GittiGidiyor API uygulamalarının kullanımı profesyonel yazılım bilgisi gerektiren metotları içerir. Yazılım uygulama, geliştirme konusunda bilginiz yoksa uzman bir yazılımcıdan veya yazılım firmasından yardım almanızı öneririz.

  GittiGidiyor API hakkında bu sayfadan ayrıntılı bilgi alabilir, sorularınızı bu sayfadaki "Bize Ulaşın" formuna yazabilirsiniz.

 • XML ile ürün listeleyebilir miyim?

  GittiGidiyor API uygulamalarını kullanarak XML ile ürün listeleyebilirsiniz.

  GittiGidiyor API uygulamalarının kullanımı profesyonel yazılım bilgisi gerektiren metotları içerir. Yazılım uygulama geliştirme konusunda bilginiz yoksa, uzman bir yazılımcıdan veya yazılım firmasından yardım almanızı öneririz.

  GittiGidiyor API hakkında bu sayfadan ayrıntılı bilgi alabilir, sorularınızı bu sayfadaki "Bize Ulaşın" formuna yazabilirsiniz.

 • API Role / API Secret Key vb. bilgileri nereden alabilirim?

  GittiGidiyor üyeliğinize tanımlı e-posta adresinden api.destek@gittigidiyor.com adresine talebinizi iletin. Teknik ekibimiz istediğiniz bilgileri size verecektir.

 • API uygulamaları ve servis metotlarıyla ilgili yardıma ihtiyacım var.

  GittiGidiyor API uygulamalarının kullanımı profesyonel yazılım bilgisi gerektiren metotları içerir. Kullanıcılarımıza hızlı hizmet verebilmek için API uygulamalarıyla ilgili soruları teknik ekibimiz yanıtlıyor. API uygulamaları ve servis metotlarıyla ilgili sorularınızı bu sayfadaki "Bize Ulaşın" formuna yazabilir veya üyeliğinizde tanımlı e-posta adresinizden api.destek@gittigidiyor.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X