Üyelik güvenliği sorularınız

Menü
Sorunuzun yanıtı aşağıda olabilir mi?
 • Birden fazla kullanıcı hesabımın olması kurallara aykırı mıdır?

  Size ait kullanıcılar arasında site kurallarını ihlal eden işlemler gerçekleştirmediğiniz sürece, birden fazla kullanıcı hesabınızın olmasında bir sakınca yoktur.

 • Kullanıcı adı ve şifrem neden otomatik olarak beliriyor?

  Bu durum tarayıcınıza ait bir özellik olup, GittiGidiyor sistemiyle ilgili değildir. Aşağıda belirttiğimiz adımları takip ederek bu özelliği kapatabilirsiniz;

  Araçlar / İnternet Seçenekleri / İçerik / Otomatik Tamamlama (Tools / Internet Options / Content / Auto complete) bölümünden otomatik form doldurma bölümünü kapatmalısınız.

  Eğer bilgisayarınızı sadece siz kullanıyorsanız endişe etmenize gerek yoktur; ancak birden fazla kullanıcı varsa yukarıdaki işlemi mutlaka uygulayın.

 • İstemediğim halde şifremle ilgili değişiklik mesajı aldım, ne yapmalıyım?

  Başka bir kullanıcı yanlışlıkla sizin kullanıcı adınızı yazarak "Şifremi Unuttum" seçeneğinden giriş yapmış olabilir. Lütfen bu e-postayı dikkate almayınız. Siz işleme devam etmezseniz herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

 • Başka bir kullanıcının Bana Özel sayfasına giriyorum, ne yapmalıyım?

  Bilgisayarınız ortak kullanılan bir bilgisayarsa, sizden önce başka bir kullanıcı GittiGidiyor'dan çıkış yapmamış olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda "Üye Çıkışı" seçeneğini kullanarak kendi üyeliğinizle giriş yapınız. Ayrıca siteye giriş yaparak işlemlerinizi tamamladığınızda, siteden çıkarken her zaman "Üye Çıkışı" seçeneğini kullanmayı unutmayınız.


Sorunuzun yanıtını yukarıda bulamadıysanız diğer yardım seçeneklerimizi deneyin:

Canlı Yardım
Bizi Arayın
Bize Yazın

Bize Yazın alanından ileteceğiniz mesajlar 24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. Daha hızlı hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Lütfen bekleyin

Canlı Chat için sizi operatöre yönlendiriyoruz.

X