Buzdolabı, Soğutucu kategorisi

Menü

Buzdolabı, Soğutucu kategorisi yenileniyor!


Kullanıcılarımıza daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatıp siz değerli satıcılarımızın daha kolay ve daha çok satış yapması için Buzdolabı, Soğutucu kategorisinin yapısını 08 Şubat 2017 Çarşamba günü yeniliyoruz.

Yenileme çalışmaları sırasında "Buzdolabı, Soğutucu" kategorisine ait marka, model ve ürün özellikleri gibi seçenekler yenilenecek ve kategoriye katalog sistemi eklenecek. Yeni katalog sistemi sayesinde satış formunun ilk adımında, ürününüzün marka ve model bilgilerini seçerek - satış formunda ürüne ait başka hiçbir özellik bilgisi girmeden - Buzdolabı, Soğutucu kategorisindeki ürünlerinizi vakit kaybetmeden kolayca listeleyebileceksiniz.

Aşağıdaki link üzerinden yeni kategori yapısını incelemenizi, eğer GittiGidiyor API uygulamalarını kullanıyorsanız, API sisteminizi yeni kategori yapısına uyumlu hale getirmenizi rica ederiz.

Buzdolabı, Soğutucu Kategorisi

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X