Mağaza Raporları

Menü

GittiGidiyor'da Mağaza sahibi olarak, Mağaza Raporları ekranından son 60 güne ait satış verilerini, Ciro Raporu, Satış Durum Raporu, Format Satış Raporu bazında raporlayabilirsiniz. Raporlarları, iki tarih arasında, "Ürün kategorisi" ve "Mağaza kategorisi" kriterlerine göre alabilirsiniz.Ciro Raporu

Ciro Raporu seçeneğini ile son 60 günde yaptığınız satışlardan elde ettiğiniz kazancı raporlayabilirsiniz. Bu seçenek, size tutar ve yüzde oran bazında bilgiler sunacaktır.

Satış Durumu Raporu

Satış Durumu Raporu seçeneğini kullanarak son 60 günde hangi kategorilerde ne kadar satış yaptığınızı raporlayabilirsiniz. Tamamlanmış, devam eden ve iptal edilen satışların, adet, tutar ve yüzde oranlarına bu rapordan ulaşabilirsiniz. Bu seçenek, size adet bazında bilgiler sunacaktır.

Format Satış Raporu

Format Satış Raporu ile son 30 günde satış formatlarına göre (Mağaza ürünü, sabit fiyat) yaptığınız satış adetinin raporunu alabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X