Mağazanızın Tanıtımı

Menü

Dükkan Tanıtımı


Satıcı Profil Bilgileri

Ürün sayfalarının sağ tarafında, satıcı bilgilerinin olduğu bölümde Dükkan ikonunun olması satıcının mağazası olduğu anlamına gelir. Alıcılar, ürün sayfalarında dolaşırken satıcının Dükkanına, Dükkan ikonundan ulaşırlar.
Arama Sonuçları ve Listeleme Sayfaları


Ürün arama sonuçlarında ve listeleme sayfalarında Dükkanlardaki ürünler de görüntülenir.

Bunun yanı sıra, arama sonuçlarına ait en çok ürünü olan ilk 5 Dükkanın adı arama sayfalarının sonunda listelenir. Bu nedenle, Dükkanınızda ürün portföyünüzü geniş tutmak oldukça önemlidir.Dükkan Tanıtım Yazısı ve Dükkan Kategorileri


Dükkan Tanıtım Yazısı

Dükkan Tanıtım yazınız, Google, Yahoo, Yandex gibi popüler arama motorlarında mağazanızın üst sıralarda çıkması için çok önemlidir.

Dükkan tanıtım yazınızda, mağazanızdan, yaptığınız işten, tecrübelerinizden bahsederken sattığınız ürünleri, markalarını cümle içinde kullanın.


Dükkan Kategorileri

Dükkanınızda size ait kategoriler oluşturabilirsiniz. Dükkan kategorileri gerçek bir mağazadaki raflar, reyonlar gibidir. Kategoriler sayesinde alıcılar ürünlerinize daha kolay ulaşabilir. Aynı zamanda kategorileriniz arama motorlarından mağazanıza ziyaretçi getirecektir.

Mağaza kategorilerini ürün portföyünüzü göz önünde bulundurarak oluşturun. Örneğin; fotoğraf makinesi ve aksesuarları satacaksanız kategorilerinizi "Dijital SLR Makineler" , "Dijital Kompakt Makineler" şeklinde oluşturun.

Fotoğraf makinesi aksesuarları kategorisi için "Aksesuarlar" gibi genel bir ifade kullanmayın. Kategori adını alıcıların arama yapacağı şekilde "Dijital Makine Aksesuarları " şeklinde yazın.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X