Google Alışveriş Reklamları Programı

Menü

GittiGidiyor Reklam Paketi

GittiGidiyor Reklam Paketi, listelenen ürünlerinizin Google ve reklamlarında görünür olmasını sağlar. GittiGidiyor reklam uzmanları tarafından güvenle yönetilen "Reklam Paketi", ürünlerinizi daha görünür bir hale getirerek markanızı ve işinizi daha kısa zamanda büyütmenize yardımcı olur.

Reklam Paketi ile reklamlarınız nerede görülecek?

GittiGidiyor Reklam Paketi alan siz değerli satıcılarımızın listelediği ürünler, Google aramalarında görünen Google Alışveriş Reklamlarında görülecektir.

Google Alışveriş Reklamı

Google Alışveriş Reklamları, Google aramalarında üst sırada ürün görseli, fiyatı gibi detaylı ürün bilgilerinizin yer aldığı reklamlardır. Google Alışveriş Reklamları ile ürünlerinizi alıcılara hızlı ve kolay biçimde ulaştırabilirsiniz. Reklamınızı, listelediğiniz ürün ya da ürünleri Google'da arayan potansiyel alıcılara gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ürün başlığınız ve açıklamasının anlaşılabilir ve açıklayıcı olması Google'daki sıralamasında onu daha üst sıralara taşımaya yardımcı olur.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X