Günün Fırsatı

Menü
GittiGidiyor Günün Fırsatı alanında ürünlerinizi yayınlanması için GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri'yle irtibata geçebilirsiniz. Başvurularınızın olumlu sonuçlanması durumunda size bilgi verilecektir.

 • Günün Fırsatında yer alabilmek için şartlar nelerdir?

  Ürününüzün Günün Fırsatı kampanya alanında yer alabilmesi için gerekli kriterler aşağıdaki gibidir:

  İşlem sayınız 100 veya üzeri olmalıdır.
  Ürünlerin satış fiyatı, online ve offline satış mecralarındaki en iyi fiyat olmalıdır.
  Kullanıcı profili ortalamanız %95 ve üstü olmalıdır.
  Kargo gönderimi ve ürünle ilgili alıcı şikâyeti bulunmamalıdır.
  Ürün stoku minimum aşağıdaki adetlerde olmalıdır.
  1. 50 TL altı min. 250 adet
  2. 50 - 100 TL arası min. 150 adet
  3. 100 - 250 TL arası min. 100 adet
  4. 250 TL üstü min. 50 adet

  Ürünün özelliğine, fiyatına ve popülerliğine göre başka şartlar da talep edilebilir.

 • Başvurularımla ilgili ne zaman bilgi verilecek?

  GittiGidiyor satış ekibi tarafından değerlendirilen ve kabul edilen başvurular için 7 iş günü içerisinde başvuru sahibine bilgi verilmektedir. Kabul edilmeyen başvurular için başvuru sahiplerine bilgilendirme yapılmamaktadır.

 • Neden 0 işlemli kullanıcılara Günün Fırsatında yer veriyorsunuz?

  Günün Fırsatı bölümünde, dönemsel olarak belirli kurumsal yapılarla, özel projeler kapsamında satışlar yapılır. Bazı 0 (sıfır) işlemli kullanıcılar, bu tip projeler kapsamında Günün Fırsatı'nda yer alır.

 • Neden başvurum kabul edilmedi?

  Marka bilinirliği yüksek olmayan ürünler satış hacmi yaratmaz. Dolayısıyla Günün Fırsatı kampanya alanında, ticari beklentileri (adet, ciro) karşılayacak ürün grupları tercih edilir. Başvurunuz 1. maddede belirtilen kriterlere uymadığı için reddedilmiş olabilir.

 • Günün Fırsatında yer alan ürünlerin en iyi fiyat olduğunun garantisini nasıl veriyorsunuz?

  Günün Fırsatı alanında yapılan satışlarda en iyi fiyat garantisi vermiyoruz. Fakat yapılan araştırmalarda, piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlı ürünlerin Günün Fırsatı bölümünde yer almasına öncelik verilir.

 • Günün Fırsatı kampanya alanına ürün koymak ücretli midir?

  Bu alanda ürünlerine yer verilen satıcılardan, en iyi fiyat avantajını sunabilmeleri için, standart GittiGidiyor Listeleme ücretleri ve satışlardan alınan hizmet bedeli komisyonu haricinde herhangi bir ek ücret alınmaz. Böylece satıcılara herhangi bir ek maliyet çıkarmadan, en iyi fiyatlı ürünleri GittiGidiyor kullanıcılarına sunabilmeleri sağlanır.

 • Günün Fırsatında yer alan ürün/ürünler hakkında şikâyetim var

  Bu konudaki şikayetlerinizi GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri'ne iletebilirsiniz.

 • Günün Fırsatında neden sürekli aynı kullanıcıların ürünlerine yer veriliyor?

  Günün Fırsatı'nda, her ay ortalama 70 ila 100 farklı satıcının ürünü yer alır. Hizmet kalitesi ve fiyat avantajı yüksek satıcılara, dönemsel olarak birden fazla kez yer verilebilir.

 • Satıcılar için kurallar ve yükümlülükler

  Başvurunuz kabul edildikten sonra satışınızı, Listeleme Kuralları'na uygun bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca, yapacağınız satışlarda alıcıların memnuniyetini sağlamalısınız. Alıcıların memnuniyetini sağlamak için yardım sayfamızdan ipuçları alabilirsiniz. (Satışlarınızı Artırın, İadeleri Azaltın!)

  İlgili mevzuat gereği alıcıların, teslimat tarihinden itibaren 7 gün içinde cayma haklarını kullanarak, sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Ürün sayfasında, ürünün iade alınmayacağına veya iade kargo ücretinin alıcılara ait olduğuna dair açıklama eklenmesi mevzuata aykırıdır. Ürün açıklamanızda, mevzuata aykırı bir durum olmamalıdır. Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünleri görmek için tıklayınız.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X