Satıcılar için Çözüm Merkezi

Menü

GittiGidiyor Çözüm Merkezi


Yeni Çözüm Merkezi'yle birlikte alıcılar Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmadan, kargo sorunlarında onay süresini durdurabilir veya iade işlemlerini başlatabilirler.

Alıcı iade sürecini başlattığında GittiGidiyor sizi mesaj yoluyla bilgilendirir.

Çözüm Merkezi işlem kaydına size gönderlen mesaj üzerinden veya ürünün bulunduğu satırdaki "İade Detayı" butonundan ulaşabilirsiniz.
Çözüm Merkezi üzerinden alıcıyla görüşebilir, sorunun giderilmesi için kendisine yardımcı olabilirsiniz. 24 saat içerisinde alıcıyla görüşerek çözüm bulamadığınız konularda "Yardım Al" butonu ile Destek Ekibimizi görüşmeye çağırabilirsiniz.


Önemli: Ürün iadesi ve değişim işlemlerinde, kargo ve teslimat sorunlarında kullanıcılarımıza sadece Çözüm Merkezi üzerinden destek vermekteyiz.


Satıcılar için Sık Sorulan Sorular


 • Ürün iadesi ve değişim işlemleri sorularınız.

  Yeni Çözüm Merkezi'yle birlikte, kullanıcılarımız iade işlemlerini Müşteri Hizmetleri'ne ulaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde takip edebilmektedir.

  Alıcı, Çözüm Merkezi'nden iade sürecini başlattıktan sonra size bir bilgi mesajı gönderilir. Çözüm Merkezi sayfanızdan alıcıya mesaj gönderebilir ve üründe yaşanan sorun hakkında kendisine yardımcı olabilirsiniz.

  Alıcıyla görüşmelerinizin sonunda, çözüm bulamadığınız konularda Çözüm Merkezi sayfanızdaki "Yardım Al" butonu ile Çözüm Merkezi destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

  İade, ürün değişimi ve kargoyla ilgili işlemlerinizi sadece Çözüm Merkezinden takip etmeniz gerekmektedir.

 • Alıcıların ürünleri iade etme hakkı var mı?

  Alıcıların cayma hakkı kapsamında ürünleri iade etme hakkı vardır. Cayma hakkıyla ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın

 • Alıcının ürünü iade etmesi için ne kadar süresi var?

  Alıcının, ürünü iade edip iade kargo bilgilerini sisteme girmesi için, sorun bildirim tarihinden itibaren 3 gün süresi vardır. Bana Özel/Sattıklarım sayfanızda, ilgili ürün satırında, alıcının ürünü ne zamana kadar iade etmesi gerektiği belirtilmektedir.

  Alıcı, 3 gün içerisinde ürünü iade etmezse, GittiGidiyor tarafından alıcıya bir hatırlatma mesajı gönderilir. Mesajımızın ardından 24 saat içerisinde alıcı ürünü iade edip kargo bilgilerini sisteme girmezse ürüne onay verilir.

 • Alıcı iade kargo ücretini ödememiş, ne yapmalıyım?

  Mesafeli Satışlar Yönetmeliği gereği, cayma hakkı kapsamında yapılan ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Ayrıntılı bilgi için Mesafeli Satışlar Yönetmeliği'ni okuyabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X