iPad, Tablet Kategorisi

Menü

iPad, Tablet Kategorisi Yenilendi!


Kullanıcılarımızın daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşaması ve satıcılarımızın daha kolay ve daha çok satış yapabilmesi için "iPad, Tablet" kategorisini 15 Aralık 2016 tarihinde yenilenmiştir.

Yapılan çalışmalar kapsamında, "iPad, Tablet" kategorisine ait marka, model, ürün özellikleri gibi seçenekler yenilenmiştir. Ayrıca, kategoriye katalog sistemi eklenmiştir. Yeni katalog sistemi sayesinde, satış formunun ilk adımında, ürününüzün marka, model, seri, hafıza bilgilerini seçerek - satış formunda ürüne ait başka hiçbir özellik girmeden - tablet bilgisayar kategorisindeki ürünlerinizi vakit kaybetmeden kolayca listeleyebilirsiniz.

Aşağıdaki link üzerinden yeni kategori yapısınızı incelemenizi, eğer GittiGidiyor API uygulamalarını kullanıyorsanız, API sisteminizi yeni kategori yapısına uyumlu hale getirmenizi rica ederiz.

iPad, Tablet Kategorisi

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X