Kargo Fatura Bilgisi

Menü
Gönderilerinizin takip edilebilmesi için kargo faturasında yer alan bilgileri sisteme doğru tanımlamalısınız. Çeşitli kargo şirketilerine ait fatura örneklerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz ürünlerinizi Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo veya PTT Kargo ile ürün satış kodunu kullanarak gönderebilirsiniz. Böylece, kargo gönderi numarası GittiGidiyor sistemine otomatik olarak tanımlanır. Detaylı bilgi için tıklayın

  Satıcılar için sık sorulan sorular


  • Ürünü elden teslim etmek istiyorum, nasıl kargo bilgisi girebilirim?

   GittiGidiyor elden teslim seçeneğini, kullanıcıların mağdur olmaması ve güvenlik kontrollerinin dışında kaldığı için kesinlikle önermemektedir.

   Oluşabilecek her türlü riski ve sorumluluğu üstlenerek sattığınız ürünü elden teslim etmek istiyorsanız, kargo şirketi olarak "Diğer kargo" seçeneğini seçin ve kargo bilgisi alanına "Elden teslim edildi" şeklinde bilgi girişi yapın. Böylece, alıcı ürünü teslim alınca işleme onay verebilir.

  • Online kargolu ürünlerde nasıl kargo bilgisi girebilirim?

   Kargo bilgi girişi ekranında, kargo şirketi olarak "Diğer kargo" seçeneğini seçin. Kargo bilgisi alanına "Online Teslimat" şeklinde bilgi girişi yaparak alıcının ürünü onaylamasını sağlayın.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X