Ekstra Özellikler (Vitrin, Katalog..)

Menü

Ürünlerinizin daha çok kullanıcıya gösterilebilmesi, daha dikkat çekici hale gelebilmesi için opsiyonel seçenekler kullanabilirsiniz. Bu seçenekler, satış formunda yer alır. Opsiyonel özelliklerin ücretleri ile ilgili bilgi almak için lütfen tıklayın.

 • Vitrin

  Vitrin özelliği, listeleme ve arama sonuçları sayfalarında ürününüzün akıllı sıralamada avantaj kazanmasını sağlayan en önemli özelliklerden birisidir.

 • Katalog

  Katalog, listeleme ve arama sonuçları sayfalarında ürün başlığınızın yanında ürün fotoğrafınızın minyatür halinin (70x70 piksel) gösterildiği ve alıcılar açışından son derece dikkat çekici olan, opsiyonel bir seçenektir.


  Katalog özelliğini kullanımı ücretsizdir.

 • Kalın yazı

  Listeleme ve arama sonuçları sayfalarında ürününüzün başlığı, kalın yazı formatında gösterilir. Kalın yazı ile listelenen ürünler listeleme sayfalarında çok daha belirgin bir şekilde görüntülendiği için dikkat çeker.

 • Alt başlık

  Ürününüze alt başlık yazdığınızda, listeleme ve arama sonuç sayfalarında, alıcılara ürünle ilgili daha fazla bilgi verebilirsiniz.

  Ürün başlığına sığdıramadığınız ancak önemli olduğunu düşündüğünüz tanıtıcı bilgileri, liste sayfasında verebilmenin avantajını kullanabilirsiniz. Alt başlıkta yer verdiğiniz açıklamalar, alıcıların ürün sayfanızı incelemesini sağlayabilir.  Örnek başlıklar ve alt başlıkları

  TOSHIBA CENTRINO 1.73 WIRELESS SIFIR KULLANILMAMIŞ
  DVD Yazıcı 100 GB Harddisk 15.4 Ekran, Windows Vista

  Canon PowerShot A430 + 1GB / SIFIR / GARANTİLİ
  Taşıma Çantası, Zoom Objektif dahil

 • GittiGidiyor Reklam Paketi

  Listelediğiniz ürünler için GittiGidiyor Reklam Paketi aldığınızda, ürünleriniz Google aramalarında görünen Google Alışveriş Reklamları'nda görüntülenir.

  GittiGidiyor reklam uzmanları tarafından yönetilen "Reklam Paketi", satışlarınızı daha görünür bir hale getirerek markanızı ve işinizi daha kısa zamanda büyütmenize yardımcı olur.

  Önemli
  17 Eylül 2018 tarihinden itibaren Reklam Paketi ekstra özelliğinin kapsamı değiştirilecektir. Yapılan yeni düzenleme ile birlikte Reklam Paketi özelliği eklenen ürünler, Google Alışveriş Reklamları yerine Facebook Dinamik Ürün Reklamları'nda yayınlanacaktır.

 • Ekstra fotoğraf

  Ürünlerinizin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını kullanmanız ürününüzü daha dikkat çekici hale getirecektir. Satış formunda bulunan "fotoğraf yükleme seçenekleri" bölümünden, ek bir ücret ödemeden ürünlerinize 8 adet fotoğraf yükleyebilirsiniz.


  Uyarı: Ürün sayfanızda yayınlanacak olan bu fotoğrafların dosya büyüklüklerine dikkat etmelisiniz. Ürün fotoğrafı sayısı ve dosya büyüklüğü arttıkça, ürün sayfanız da yavaş açılabilir. 2 MB'dan daha büyük fotoğraflar, ürün sayfanızın açılış hızını yavaşlatır. Fotoğraf boyutlarında değişiklik yapma konusunda bilgi almak için tıklayın.

 • Seçenekli Ürün Satışı


  Seçenekli Ürün Satışı ile tek bir listelemede aynı ürünün farklı seçeneklerini (renk, boy, beden, numara) de listelemiş olursunuz. Böylece her bir seçenek için tek tek listeleme yapmak zorunda kalmazsınız. Bu özelliği kullanmak için ek bir ücret ödemenize gerek yoktur.  Örneğin; ayakkabı listeleyeceksiniz. Aynı ayakkabının elinizde kırmızı, siyah ve gri renginden; 36-37-38 olmak üzere 3 farklı numarası var.  Her biri için ayrı ayrı listeleme yapmak yerine, satış sayfasında Seçenekli Ürün Satışı'nı tercih ederek ürününüze ait farklı seçenekleri (renk, boy, beden, numara vb.) tek seferde listelemenize dahil edebilirsiniz.

  Daha Hızlı Satış
  Aynı ürüne ait farklı seçenekler (renk, boy, beden, numara) için ayrı ayrı listeleme yapmanıza gerek kalmaz. Ne kadar seçenek eklerseniz ekleyin tamamı için sadece 0.50 TL ödersiniz.
  Daha Pratik
  Kullanıcılardan gelen "Aynı ürünün farklı bedeni, rengi, numarası var mı?" gibi soruların yanıtları otomatik olarak verilmiş olur, siz de zamandan kazanırsınız. • Satıcı Bilgi Merkezi - Başarılı satış yapmanın ipuçlarını ve müşteri kazanma yollarını kolayca öğrenin.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X