Satıcıya Sorulan Sorular

Menü

Ürün sayfalarınızda, alıcıların size sorması muhtemel sorulardan oluşan hazır soru ve cevaplar oluşturabilirsiniz.

Böylece hem alıcıların ürün veya teslimat hakkında merak ettiği bilgilere hızlıca ulaşmasını sağlayabilir hem de sürekli mesajlaşmaktan kurtulup zamandan kazanabilirsiniz.


GittiGidiyor, ürünle ilgili girdiğiniz bilgilere göre otomatik soru ve cevaplar oluşturur. Siz de isterseniz daha sonra yeni soru ve cevaplar ekleyebilirsiniz.

Unutmayın; ürünlerinizle ilgili ne kadar detaylı bilgilendirme yaparsanız daha çok alıcı sizi tercih eder.


Bana Özel sayfanızdaki Bilgilerim/Ayarlarım bölümünde yer alan Sorular&Cevaplar seçeneğiyle yeni soru ve cevaplar ekleyebilir ya da güncelleyebilirsiniz.


Ürün sayfalarımda Sorular ve Cevaplar bölümü görünsün seçeneğini seçtiğinizde GittiGidiyor'un soru ve cevapları -ve varsa sizin ekledikleriniz- ürün sayfalarınızda görünür.

"Alıcılar mesaj göndermeden önce Sorular ve Cevaplar bölümü görünsün." seçeneğini seçerseniz, alıcılar size soru sormadan önce bu sorular onlara gösterilir. Böylece alıcılar, size mesaj atmadan, cevaplarını hızlı bir şekilde almış olurlar.

GittiGidiyor'un otomatik hazırladığı soru ve cevapları isterseniz düzenleyebilir veya hiç gösterilmemesini tercih edebilirsiniz.

İsterseniz dilediğiniz sayıda yeni soru ve cevap oluşturabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X