Tekrar Listeleme Hakkı

Menü
Listelediğiniz ürün satılmadığında size tekrar listeleme hakkı verilir. Bu hakkınızı kullanmadan önce mutlaka etkileyici ürün sayfası oluşturmak sayfasını inceleyin. Alıcılar nasıl arama yapıyor, hangi kriterlere bakıyor, açıklamanızda nelere dikkat etmelisiniz gibi soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Satılmayan ürünlerinizi, Bana Özel/Satışlarım sayfasındaki Satılmayanlar bölümünden takip edebilir, tekrar listeleme hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu hakkınız, satışın bitiş tarihinden itibaren 30 gün içinde geçerlidir.


  • Sabit fiyat formatlı ürünlerde ikinci ücretsiz listeleme hakkınızı kullanabilirsiniz. İkinci listelemenizde dilerseniz Vitrin, Kalın Yazı gibi Ekstra özellikleri seçebilirsiniz. Ekstra özellikler için ücret alınır.


  • Tekrar listeleme hakkı sadece bir defa kullanılabilir. Tekrar listeleme hakkı kullanılan ürün satılmazsa, ücret ödeyerek ürünü listelemeye devam edebilirsiniz.


  • Önemli: Çoklu satış ve Mağaza formatlı satışlarda tekrar listeleme hakkı yoktur.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X