GittiGidiyor Marka ve Logo Kullanımı

Menü

GittiGidiyor Markası ve Logosuna Yönelik Kullanım


Genel Politikamız


GittiGidiyor markası ve logosunun kullanım hakkı sadece Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş.ye aittir. Sadece Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından izin verilmiş ve / veya Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, GittiGidiyor markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, GittiGidiyor markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz.

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz


İzin Verilenler

  • Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda GittiGidiyor'da satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; "GittiGidiyor'da satış yapıyorum.", "Sattığım bu ürünü sadece GittiGidiyor'da bulabilirsiniz."


  • İş Ortaklığı Programına katılarak GittiGidiyor'un tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayın.


Sınırlamalar

  • GittiGidiyor markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, GittiGidiyor markasının her zaman "GittiGidiyor" olarak kullanılması gerekmektedir.


Yasaklı Durumlar

GittiGidiyor'dan marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece GittiGidiyor ekran görüntülerini, GittiGidiyor markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır:

  • Tanıtım materyallerinizde (Kartvizitler, broşürler, elektronik postalarınız gibi.)

  • Web sitenizde

  • Listelemelerinizde

  • Eşyalarınızda (El yapımı veya değil.Örneğin; kahve kupalarınız, kaleminiz, bloknotlarınız, oyuncaklarınız.)


Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde GittiGidiyor'a atıfta bulunmak, GittiGidiyor marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin GittiGidiyor tarafından desteklendiğiniz veya GittiGidiyor'un bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir.

  • GittiGidiyor web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.


GittiGidiyor Alan Adı

  • GittiGidiyor kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı, Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri A.Ş.ye aittir. "GittiGidiyor" ve GittiGidiyor'a benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.


  • www.gittigidiyor.com sitesinde, GittiGidiyor ve GittiGidiyor benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere GittiGidiyor tarafından son verilecektir.


*Yazılı onay almak için e-posta gönderebilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X