Hak Sahiplerini Koruma Programı

Menü
SıfırRisk sistemi ile kullanıcılarımıza, online alışverişi daha güvenli ve keyifli bir şekilde yapabilme imkanı sunarken hak sahiplerinin de yasal haklarının korunmasına yardımcı oluyoruz. İşte bu amaçla, Hak Sahiplerini Koruma Programı'nı oluşturduk.

Bu program, bildirim esasına dayanarak GittiGidiyor ile hak sahipleri arasında işbirliğine olanak sağlayacak ve site içindeki listelemelerde veya ürünlerin satışında, hak ihlaline uğrayabilecek hak sahibi kişi veya firmanın haklarının (tescilli marka, telif hakkı, patent vb.) korunmasına yardımcı olacaktır. Program sayesinde hak sahipleri, hak ihlali yaratan ürünleri, bir form aracılığıyla GittiGidiyor'a bildirebileceklerdir.

GittiGidiyor'un güvenilir bir platform olarak kalması için gereken özeni ve hassasiyeti göstermeye devam edecek ve "Hak Sahiplerini Koruma Programı" sayesinde online alışverişinin çok daha güvenilir hale gelmesine katkıda bulunacaklardır.

Programa Nasıl Katılacaksınız?


HSK Programına katılım hızlı ve kolaydır. Kayıt formunu doldurarak yetkili olduğunuzu gösteren belgelerle birlikte bize göndermeniz yeterlidir. Başvuru ve ürün bildirimi süreci hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayın.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X