Askıya Alınan Üyelikler

Menü
Üyeliğiniz, Kullanıcı Sözleşmesine veya GittiGidiyor kural ve politikalarına aykırı işlem gerçekleştirmeniz durumunda GittiGidiyor tarafından askıya alınır.

Üyeliğiniz askıya alındığında; bir ürünü satın almaya çalıştığınızda "Bu kullanıcının HemenAL! ile ürün alma hakkı geçici olarak askıya alınmıştır." ve satış yapmaya çalıştığınızda "Bu kullanıcının satışa ürün koyma hakkı geçici olarak askıya alınmıştır." uyarıları çıkar ve bu işlemleri gerçekleştiremezsiniz.

Üyeliğinizin neden askıya alındığını öğrenin:

Üyeliğiniz askıya alındıysa ve konu hakkında GittiGidiyor tarafından bilgilendirilmediyseniz Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Önemli: Üyeliğinizin askıya alınmış olması her zaman üyeliğinizin iptal edileceği anlamına gelmez. Üyelikler, devam eden işlemlerin sonlanmasını beklemek ve bu işlemler sonuçlanana kadar yeni işlem yapılmasını engellemek amacıyla askıya alınır. Üyeliğiniz askıya alındığında, devam eden işlemlerinize özen göstermeniz ve bu işlemleri kurallar dahilinde tamamlamanız, üyeliğiniz hakkında verilecek karar açısından önemlidir.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X