Üyelik İptali-Kullanıcı Adı Değişikliği

Menü

Üyeliğimi nasıl iptal edeceğim?


GittiGidiyor'a kullanıcı adınızla ve şifrenizle giriş yapın. Bana Özel sayfanızda yer alan Bilgilerim & Ayarlarım'a tıklayın. "Üyeliğimi İptal Et"e tıklayın ve üyelik iptal işlemlerinizi başlatın.

Not: GittiGidiyor'da devam eden, süreci tamamlanmamış herhangi bir işleminiz varsa üyelik iptaliniz gerçekleşmez. Yarım kalan işlemleriniz tamamlandıktan sonra üyelik iptali yapabilirsiniz.Üyeliğinizi neden iptal etmek istediğinizi seçin.

Üyelik iptal nedeninizi detaylandırın.

Üyelik iptal nedenlerinizi seçtikten sonra aklınıza takılan sorularla ilgili ipuçlarından yardım alabilir, üyeliğinizi devam ettirebilir ya da kapatabilirsiniz.Üyeliğinizi kapatmak istiyorsanız "Üyeliğimi Kapatmak İstiyorum" butonunu kullanabilirsiniz.

Önemli: Üyeliğiniz iptal edildiğinde hiçbir şekilde üyeliğinizi geri getiremez, kayıtlı tüm ayarlarınız silinir ve favori kullanıcı olarak işaretlenmişseniz kullanıcıların Bana Özel sayfalarından kaldırılırsınız.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X