CPC Kazancı Nasıl Belirleniyor?

Menü

CPC(Cost Per Click) Kazancı Nasıl Belirleniyor?


Affiliate Programı'ndan elde edeceğiniz gelir, web sitenizdeki reklamlardan sonuçlanan dönüşümlere bağlı olarak hesaplanır.

GittiGidiyor tarafından,Affiliate Programı Ortağı'nın tıklama başı birim maliyeti aşağıda belirtilen değişkenlere göre belirlenmektedir. Tıklama başı birim maliyetler en düşük 0.001 TL dir. İş ortağının web sitesinde gerçekleştirilen her tık(klik) tıklama başı birim maliyetine göre kazanca dönüşür. Ancak geçersiz tıklamalar tespit edilebildiğinden, belirlenen manipülatif ve/veya sahte tıklamalar geçersiz sayılarak kazanca dahil edilmemektedir.

  • Tıklama başı birim maliyet nasıl belirlenir?


    • Affiliate Programı, web sitenizinin performansını (ciro miktarları, aktif üye kayıtları vb.) değerlendirerek her hafta bir tık ücreti belirler. Hesabınızdaki bir web sitenizin tık ücreti, sitenizin verimsiz olduğu veya verimli olduğu durumlara göre değişiklik gösterecektir.

      • Dönüşümler nasıl sayılıyor?


        • Web sitenizden gelen ziyaretçi sayısı, 24 saat boyunca cookie/kurabiye ile takip edilir. Ziyaretçiniz, 24 saat içinde GittiGidiyor'da kayıt işlemini tamamladığı takdirde bu işlem kayıtlı kullanıcı sayınıza eklenir. Cookie 24 saat sonra devredışı kalır.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X