Reklamları Nasıl Yayına Alacağım?

Menü

Reklamları Nasıl Yayına Alacağım?


Kampanya yayına almanız için öncelikle giriş yaptığınız ekrandan yönetim paneline tıklayın.Yönetim paneline giriş yaptığınızda otomatik olarak kampanyalar ekranını göreceksiniz. Yayına alınacak kampanyalara panel üzerinden "Kampanyalar sekmesine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kampanya kodu oluşturup yayına almak için "CPC Reklamları" veya "Sabit CPC Reklamları" seçeneğini kullanmalısınız.Kampanyalar ekranında, GittiGidiyor kampanya açıklamaları, Banner ve Text Link kodu oluşturma ekranı ve mevcut önizlemelerini görebilirsiniz.
Yayın formatlarımız Banner ve Text Link olmak üzere ikiye ayrılır. Kampanyaları oluştururken "Takip oluştur" ekranı üzerinden işleme devam edilir. Her iki yayın kodu da aynı ekran üzerinden oluşturulmaktadır. Detayları aşağıdaki açıklamalarda bulabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular


 • Banner nasıl yayına alınır?

  Banner yayın kodunu oluşturmak için öncelikle kampanya URL'sini seçin.
  Daha sonra "kreatif" seçimi yapın.
  Seçimlerinizle ilgili açıklamaları, internet sayfamızdaki form üzerinde açıklamalı şekilde bulabilirsiniz.

 • Kampanya URL'si nedir?

  Kampanya URL lerin her biri farklı bir banner formatına karşılık gelir. Bannerlarda güncelleme yenileme ve değişklikler yapılabilir. Kullanandığınız bannerlar için değişiklik yapıldıysa, yaptığınız değişiklikler otomatik olarak reklamlara yansıyacaktır. Banner seçimi yapılırken aktif kampanya bannerlarını görebilirsiniz.

  Günün Fırsatı bannerları GittiGidiyor'da günlük fırsat kampanyaların güncel olarak alındığı banner kodlarıdır. Kretif seçimi yaparken güncel kampanyalardan yararlanmış olursunuz.

  Banner boyutları;
  300x250, 250x250, 336x280, 530x108, 650x100, 160x600, 300x600, 728x90

 • Text link nasıl yayına alınır?

  Text yayın için takip oluştur sayfasından, kampanya URL'sini seçtikten sonra takip bağlantı kodunu alarak web sitenizde text linki yayına alabilirsiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X