Yardım Almak

Menü

Karşılaştığınız sorunlarda veya GittiGidiyor'un kullanımı ile ilgili bilgi almak istediğinizde doğru, kaliteli ve hızlı hizmet alabilmeniz için size sunduğumuz yardım seçeneklerini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.


Yardım Almak


Yardım sayfasına, her sayfanın sol üst köşesindeki yardımlinkinden ulaşabilirsiniz.Yardım Sayfaları

GittiGidiyor yardım sayfaları, her türlü sorunuzun cevabını bulabileceğiniz şekilde detaylıdır. Yardım sayfasından bilgi almak istediğinizi konuyu aratarak ihtiyaç duyduğunuz bilgileri içeren yardım sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yanıt Merkezi

GittiGidiyor Yanıt Merkezi, GittiGidiyor hakkında daha hızlı yardım alabilmek için diğer kullanıcıların daha önce sordukları ve cevapladıkları konu başlıklarının yer aldığı bir iletişim alanıdır.

Yanıt Merkezi'nden yardım almak istediğiniz konularda soru sorabilir, daha önce cevaplanmış soruları inceleyebilir ya da diğer kullanıcılarımızın sordukları soruları yanıtlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri, tüm GittiGidiyor kullanıcılarına en iyi şekilde müşteri hizmeti sağlar. Sorunuzun cevabına veya çözümüne yardım sayfalarından veya Yanıt Merkezi'nden ulaşamadığınızda, yardım sayfalarının üstünde bulunan Müşteri Hizmetleri linklerinden 7 gün 24 saat mesaj yoluyla hizmet veren Müşteri Hizmetleri ile irtibat kurabilirsiniz.

Tüm Konular

Tüm Konular sayfasından istediğiniz konu başlığını seçerek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri içeren yardım sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Popüler Sorular

Alışverişlerinizde en sık ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri içeren yardım sayfalarına Popüler Sorular alanından ulaşabilirsiniz.

Hazır Hizmetler

Alım ve satım işlemlerinizde kullanacağınız hizmetlerimize kolayca Hazır Hizmetler alanından ulaşabilirsiniz.


Mesaj yoluyla hizmet veren Müşteri Hizmetleri ekibimize 7 gün 24 saat ulaşabilir veya yardım sayfalarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?

EVET HAYIR
Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
350 karakter kaldı.Bu sayfanın size neden yardımcı olmadığını yazın:
Bu alana yazacağınız görüşlerinizi değerlendirecek ve yardım sayfalarımızı geliştirmek üzere kullanacağız. Müşteri Hizmetleri'na tıklayarak müşteri hizmetlerimize de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeniz için teşekkür ederiz!

Sizden gelen yorumlarla Yardım sayfalarımızı geliştiriyoruz.
X